Address & Contact

Our Address

لاهیجان ، روستای درگاه

وارد کننده و پخش قطعات نشاگر شمال صنعت گیل 

? واردکننده و پخش انواع ادوات کشاورزی به سراسر کشور 

? شامل:نشاکار ، کوبوتا ، یانمار ، دایدونگ 

? فروش قطعات کشاورزی 

? کاربرد نشاکار برای کشت مکانیزه در مزارع 

? کشت نشایی مزیت های بسیاری دارد ولی کشت گسترده نشایی در مزراع به صورت دستی امکان پذیر نیست. بنابراین نیاز است برای کشت در سطح وسیع، از ماشین نشاکار استفاده کنیم. چرا که کشت دستی نشا در مزارع بزرگ علاوه بر سختی کار و لزوم تعداد بالای نیروی کارگری، از دقت و هماهنگی لازم برخوردار نخواهد بود. همچنین نشاکاری در یک زمان انجام نشده و رشد یکسان نیز نخواهند داشت. در نتیجه رشد محصول در مزرعه یکنواخت نشده که بر عملیات داشت و برداشت هم تاثیر گذار خواهد بود.

? به کمک ماشین نشاکار امکان کشت هزاران نشا در هر ساعت به راحتی و دقت بالا میسر می شود. درحالی که کشت دستی در این تیراژ عملا ممکن نیست. کشت توسط ماشین نشاکار با دقت بالا و یکنواختی خوبی صورت می پذیرد. در شروع کشت ابتدا تنظیمات دستگاه را مطابق نیاز انجام داده که تا انتها یکسان می ماند و سبب یکنواختی و دقت بالای کشت در هکتارها مزرعه می شود.

? مزیت های کشت نشایی 

? در جهان کشت نشایی به سرعت جایگزین کشت بذر می شود. با توجه به کاهش چشمگیر مصرف آب کشاورزی در کشت نشایی و کم آبی ایران، در کشور ما نیز این تغییر کشت از بذرکاری به نشاکاری ضروریست. مصون ماندن جوانه ها از آفات و امراض، کاهش زمان تولید و امکان کشت دو یا چند دوره در بازه یک فصل رشد از دیگر مزایای کشت نشایی است که این شیوه کشت را بسیار توجیه پذیر می سازد.

مدیریت:آقای حسین پاسخی

 

قیمت دستگاه نشاکار , نشاکار دستی , عکس دستگاه نشاکار , ساخت دستگاه نشاکار دستی برنج , قیمت دستگاه نشاکار دستی برنج , دستگاه نشاکار دستی پیاز , نشاکار برنج یانمار , دستگاه نشاکار اتوماتیک ,