نپخش عمده عینک طبی و آفتابی دنیای عینک 

? پخش عمده جدیدترین عینک های روز دنیا

? انواع عینک طبی ، آفتابی ، بچه گانه ، فریم و لوازم جانبی عینک

? ارسال به سراسر کشور

? تعمیرات عینک های آفتابی و برند و طبی

?  در این فروشگاه می‌توانید هر آنچه به چشم و بینایی مربوط است، از انواع مختلف عینک طبی و عینک آفتابی گرفته تا لنزهای طبی و رنگی را خریداری کنید. اصلی‌ترین دغدغه‌ی ما ، حفظ و تضمین سلامت چشم‌های شماست و به همین خاطر تمامی محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند، «اصل» و دارای گواهی اصالت کالا هستند. هدف ما ، عرضه‌ی محصولات باکیفیت با قیمت‌های واقعی است.

? به طور کلی عینک‌ها در دو دسته اصلی طبی و دودی تولید می‌شوند. نوع طبی آن‌ها باید با صلاح دید چشم پزشک و سلیقه‌ی خودتان انتخاب شود. تنوع مدل در این کالا بسیار است. برخی از مدل‌ها فقط زنانه و یا مردانه بوده و برخی دیگر قابل استفاده برای هر دو گروه هستند.

?  تنوع مدل برای عینک‌های طبی در فریم آن‌ها است. فریم‌های طبی معمولاً از جنس‌های فلز، کائوچو، پلاستیک و … تولید می‌شوند. فریم‌های فلزی وزن بیشتری نسبت به دیگر جنس‌ها دارند. به علاوه فریم کائوچو از همه جنس‌ها سبک‌تر است. این فریم‌ها در مدل‌های بسیاری مانند گرد، بیضی، مربع، گربه‌ای، مستطیلی و … موجود هستند. هنگام انتخاب فریم به مدل صورت خود دقت کنید. برای مثال برای صورت‌های گرد فریم مناسب گربه‌ای و یا مربع بزرگ است. به طور کلی فریمی که زاویه و گوشه داشته باشد، صورت‌های گرد را بهتر نشان می‌دهد. امروزه از فریم‌های طبی نیز برای استایل سازی استفاده می‌شود.

? مدل دیگر عینک‌ها دودی یا آفتابی است. زمانی که توجه به مد آغاز شد، در طراحی‌های همه برندها یک اکسسوری خاص به نام عینک دودی نمایان شد. در ابتدا این نوع اکسسوری برای خلبانان آمریکا تولید می‌شد. اما کم کم مردم عادی نیز به استفاده از آن‌ها پرداختند. وظیفه‌ی این کالا محافظت از چشم در برابر اشعه‌ها مضر آفتاب است. اما امروزه بیشتر به عنوان یک بخش از استایل شناخته می‌شود.

? مدل دودی یا آفتابی عینک‌ها نیز در انواع فریم‌های مستطیل، گرد، بیضی، مربع و … تولید می‌شوند. به علاوه جنس‌ این فریم‌ها نیز از پلاستیک، فلز و کائوچو است.

مدیریت : آقای محسن شهبخش

شماره تماس:

09226782339
09916771940

 

 

 

 

 

 

عینک طبی آفتابی چیست , عینک طبی آفتابی مگنتی , قیمت عینک آفتابی طبی نمره دار , قیمت عینک آفتابی نمره دار , قیمت عینک آفتابی طبی زنانه , قیمت عینک طبی با کاور آفتابی , عینک طبی دو منظوره , بهترین عینک طبی افتابی , عینک در زاهدان , عینک فروشی در زاهدان , عینک افتابی در زاهدان ,