مجموعه تفریحی اقامتی گلستان در اسالم

✨اجاره انواع ویلا و سوئیت با امکانات کامل

✨انواع غذاهای محلی با مواد درجه یک و با کیفیت

✨انواع بازی های آبی

✨مجموعه کاملا تفریحی و شاد

✨مجهز به کلیه امکانات رفاهی برای شما مشتریان گرامی

❇️درباره شهر اسالم:?

?اسالم در غرب استان گیلان و در شهرستان تالش واقع شده است که از شمال با شهر تالش و از جنوب با پارک جنگلی گیسوم همسایه است. همچنین این شهر از غرب به شهرستان خلخال و از طرف شرق به دریای خزر محدود است. جمعیت این شهر حدود 4۰ هزار نفر است و مردم آن به زبان تالشی و ترکی حرف می‌زنند و از محصولات این شهر می‌توان به گلیم، سفال، محصولات دامی، چوب و کاغذ اشاره کرد.

?عبور رود ناورود از میان شهر که از ارتفاعات این منطقه سرچشمه می‌گیرید و در انتهای راهش به دریای خزر می‌ریزد، اسالم را به دو قسمت تقسیم می‌کند.از نقاط دیدنی این شهر می‌توان به پارک جنگلی گیسوم، ساحل گیسوم، جاده اسالم به خلخال، مسجد جامع ولیعصر (عج) و منزل جلال آل احمد و… اشاره نمود.

?چیزی که شهر اسالم را خاص و دیدنی کرده است، جاده زیبای اسالم به خلخال است که از دل جنگلی انبوه و زیبا می‌گذرد و به همین خاطر است که به آن بهشت ایران می‌گویند. شاید کمترگردشگری که به جاده اسالم می رود، بداند که بخشــی از طبیعت زیبای آن لوکیشــن فیلم پرهزینــه حضرت ســلیمان بود تا شهر مشهور اورشلیم را به بیننده نشان بدهد.

?جنگل‌هاى انبوه مســیر اسالم به دشت‌هاى سرسبز و ییلاقى در خلخال، واقع در اســتان اردبیل منتهى مى‌شوند. روســتاهاى مسیر چسبیده به هم هســتند، به طوری که گاهى متوجه اتمام و شروع روستاها نمی‌شوید. دِه خرج گل چسبیده به اسالم است.

?نزدیکترین ساحل به شهر اسالم، ساحل گیسوم است که در پنج کیلومتری این شهر قرار دارد. برای رسیدن به این ساحل باید از جاده اسالم وارد جاده رشت آستارا شد و از آنجا وارد جاده ساحل گیسوم شد که مسافتی حدود 20 کیلومتر را باید طی کرد.

?برای اقامت در این شهر زیبا می توانید از امکانات پلاژ خانوادگی گلستان استفاده نمایید?

به مدیریت:ناصر قلی آلالان

شماره تماس:

09118845088

 

 

 

 

 

ویلا , سوئیت , پلاژ خانوادگی , پلاژ خانوادگی گلستان در اسالم گیلان , اجاره ویلا و سوئیت در اسالم , مجموعه تفریحی در اسالم گیلان , امکانات تفریحی , غذاهای محلی , مجموعه تفریحی اقامتی گلستان در اسالم گیلان , هزینه اجاره ویلا در پلاژ در گیلان ,