ساخت و اجرای سقف ویلایی،شیروانی،آردواز و سردر پوشش بام نوین صنعت در ساری مازندران

پوشش بام نوین صنعت
متخصص.درزمینه سقفهای ویلایی اجرای سقف_الاچیق_پارکینگ_باربیکو
شینگل
?آندوویلا
آندولین 

تایل کینگستون 
دکرا 
پرچین 
ورق انواع سفال
سیستم پیشرفته سقفهای شیبدار
طراحی-نظارت-اجرا
راه های ارتباطی:
09193911832
09330111860
09105658860

پوشش سقف چیست؟

⚡️پوشش سقف همانگونه که هر انسانی با پوشش مناسب زیباتر به نظر خواهد رسید، یک خانه اگر پوشش درستی داشته باشد جلوه ای زیبا پیدا می‌کند. در انتخاب پوشش مناسب برای هر ساختمان باید به خوبی دقت کرد، زیرا تایل‌ها و متریال به کار برده شده را نمی‌توان به سادگی تغییر داد. بنابراین هزینه ای که می‌کنید باید به گونه ای باشد که نیازی به تغییر پوشش سقف نداشته باشد. همچنین باید دقت داشت تا پوشش انتخابی با آب و هوای شما سازگاری داشته باشد و موجب نما دادن به سقف ساختمان شود

⚡️در دنیای امروزی در صنعت معماری علاوه بر اینکه روی استحکام و مقاومت توجه بسیار زیادی می‌شود، زیبایی و تنوع رنگ و طرح مصالح دارای اهمیت بسیار زیادی شده است. بنابراین گروه‌‌‌های مختلفی وجود دارند که در زمینه پوشش سقف فعالیت می‌کنند. این گونه از ارائه دهندگان با خدمات طراحی به اجرای پوشش برای انواع سقف‌‌‌های ویلا، سقف شیبدار، سوله، انبارها، سالن‌‌‌های ورزشی، پارکینگ، سقف انبارها، و … می‌پردازند.

⚡️بهتر است پوشش سقف دارای مزایایی از قبیل: عدم تغییر رنگ در دراز مدت، سازگار با انواع مختلف آب و هوا، سبک، نصب آسان و مطابق میل معمار، دارای استحکام در برابر زلزله و زمین لرزه، زیبایی منحصر به فرد، دارای ضمانت، مقاوم در برابر آتش سوزی، مقاومت بالا و … باشد. در صورتی که انتخاب شما برای پوشش دهی سقف مناسب باشد می‌توانید در مدت زمان کوتاهی محل کار، منزل یا هر مکان دیگری را به بهترین شکل موجود پوشش داده و تغییر شکل دهید

⚡️از نقاط قوتی که پوشش شینگل دارد می‌توان به مواردی از قبیل دقت بالا در طراحی، منعکس کردن نور خورشید، تغییرات در برابر آب و هوا، دوام بالا و انعطاف پذیری زیاد در برابر ضربه، فرم گرفتن در سطوح مختلف مانند سطح شیبدار، شکسته و قوسی و ایزولاسیون بودن اشاره کرد. همچنین این نوع از پوشش دارای مزایای بسیاری است که برخی از مهمترین مزیت‌‌‌های آن را در اینجا بررسی می‌کنیم:

 

 

سبک بودن پوشش شینگل
نصب آسان و سریع
سازگار بودن با آب و هواهای مختلف و تغییرات شدید دما
بدون آزبست و مواد آلاینده
دارای رنگ ماندگار و ثابت به دلیل وجود دانه‌‌‌های رنگی مانند سیلیس و مواد معدنی رنگی به کار رفته در این پوشش

⚡️از مزایای این پوشش دهنده سقف می‌توان به عایق صوتی بودن، طول عمر بالا، قدرت تحمل بالا برای بار، عدم تغییر رنگ، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و وزن سبک آن اشاره کرد. یکی از ویژگی هایی که ورق‌‌‌های آندولین دارند، ضد تقلب بودن آندولین می‌باشد. این ورق‌ها هنگام تولید با مهر مخصوص و علامت تجاری آندولین حک شده ساخته می‌شوند. بنابراین به سادگی می‌توان نمونه‌‌‌های اصل این ورقه‌ها و نمونه‌‌‌های تقلبی را از هم تشخیص داد.

پوشش سقف آندولین 

⚡️آندولین یک ورق است که دارای مقاومت بالا می‌باشد. این ورق جهت پوشش دهی سقف‌‌‌های شیب دار به کار برده می‌شود. آندولین از ترکیب مواد خالص الیاف طبیعی ساخته می‌شود. هنگام تولید آندولین از داخل رنگ گذر داده می‌شود بنابراین ثابت رنگ آن بسیار بالا است و در شرایط سخت نیز دارای رنگ ثابت خواهد بود. طول عمر این سقف بالا بوده و دچار زنگ زدگی نمی‌شود

ورق پرچین یا تایل پرچین

⚡️محصول پرچین به عنوان تولیدکننده ورق فلزی طرح سفال درایران برای ساخت ویلا ، ساخت آلاچیق ، سردرب ، پیشانی و سقف سوله و پارکینگها با طراحی زیبا تولید میشود.

 

 

مزایای تایل پرچین

نوع جنس به کار رفته تایل پرچین از ورق فولاد مبارکه اصفهان میباشد و در 3 نوع ضخامت 4/0 ، 5/0 ، 6/0 میلیمتر تولید میشود.

با وزن بسیار کمی که دارد باعث میشود که حمل و نقل و نصب آن برای کلیه سقف شیبدار راحت باشد.

بسیار مقاوم در برابر زلزله و باد و طوفان های شدید میباشد و تایل پرچین در برابر باران های شدید و تگرگ و برف سنگین بسیار مقاوم میباشد.

گزینه مناسبی از نظر انعطاف پذیری بالا و اتصال در زاویه های انتهای کار اجرا شده برای انواع سقف های شیبدار و طرح دار دانست.

با پرس خوردن 90درجه روی انتهای تایل پرچین باعث میشود با کمترین شیب بندی کار اجرایی از نظر آب بندی و عدم نیاز به عایق رطوبتی و سبک بودن آن برای کلیه سقف های شیبدار ، الاچیق ، سردرب ، پیشانی اجرا کرد.

ثابت ماندن رنگ آن در برابر تابش نور خورشید و ثابت ماندن شکل ظاهری اجرا شده در مدت زمان طولانی دانست.

ورق پرچین یا تایل پرچین

⚡️محصول پرچین به عنوان تولیدکننده ورق فلزی طرح سفال درایران برای ساخت ویلا ، ساخت آلاچیق ، سردرب ، پیشانی و سقف سوله و پارکینگها با طراحی زیبا تولید میشود.

مزایای تایل پرچین

نوع جنس به کار رفته تایل پرچین از ورق فولاد مبارکه اصفهان میباشد و در 3 نوع ضخامت 4/0 ، 5/0 ، 6/0 میلیمتر تولید میشود.

با وزن بسیار کمی که دارد باعث میشود که حمل و نقل و نصب آن برای کلیه سقف شیبدار راحت باشد.

بسیار مقاوم در برابر زلزله و باد و طوفان های شدید میباشد و تایل پرچین در برابر باران های شدید و تگرگ و برف سنگین بسیار مقاوم میباشد.

گزینه مناسبی از نظر انعطاف پذیری بالا و اتصال در زاویه های انتهای کار اجرا شده برای انواع سقف های شیبدار و طرح دار دانست.

با پرس خوردن 90درجه روی انتهای تایل پرچین باعث میشود با کمترین شیب بندی کار اجرایی از نظر آب بندی و عدم نیاز به عایق رطوبتی و سبک بودن آن برای کلیه سقف های شیبدار ، الاچیق ، سردرب ، پیشانی اجرا کرد.

ثابت ماندن رنگ آن در برابر تابش نور خورشید و ثابت ماندن شکل ظاهری اجرا شده در مدت زمان طولانی دانست.

شینگل

⚡️شینگل یکی از بهترین و سبک ترین پوشش‌های سقف شیبدار است .این نوع ورق سقف شیروانی بیشتر در سقف ویلاها و یا آلاچیق  و سردرب و پیشانی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف شیبدار شینگل

سقف شیبدار شینگل آسفالتی از دو نوع دو لایه و تک لایه لانه زنبوری  تولید می شود که در ایران از کشور های کانادا، ترکیه، بلژیک توسط وارد کننده گان سقف شیروانی وارد می شود.

سقف شیروانی شینگل خوشبختانه در حال حاضر توسط تولیدکننده شینگل ایرانی به صورت تک لایه لانه زنبوری و آجری تولید می شود.

از نظر کیفیت با مدل های خارجی برابری می کند و همچنین شینگل ایرانی از نظر قیمت بسیار مناسب تر و به صرفه می باشد.

جهت اجرای شینگل و خرید و فروش شینگل با شما09193911832 تماس بگیرید.

?آندوویلا

?آندوویلا ورق پوشش سقف مانند سیستم آندولین از ترکیب مواد سلولزی و فیبری بازیافتی (50٪) که مورد تایید موسسه ICC-ESS میباشد وبیتومن که نوعی قیر طبیعی است با رزین ورنگ دانه های طبیعی در فشارو حرارت بالا با رعایت استاندارد های زیست محیطی تولد میشوند.گرمای ایجاد شده توسط تابش نورخورشید در محل هم پوشانی ورقهای قیر داخل ورق ها به یکدیگر محکمتر جذب شده وسقفی یکپارجه آب بندایجاد میکنند،رنگ بندی متنوع وبا تونالیته منحصر به فرد میبباشد

ورق ذوزنقه ای

از پرکاربردترین ورق های گالوانیزه، می توان به ورقه های ذوزنقه ای اشاره کرد. ناگفته نماند که ورق گالوانیزه ذوزنقه ای از نظر مقاومت و استحکام نسبت به ورق کرکره ی یا سینوسی متفاوت هستند. در این نوع محصولات، در عرض ورق موج های ذوزنقه ای شکل به چشم می خورد.

همچنین در اندازه ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای رنگی یا معمولی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. از کاربرد های ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای میتوان به پوشش سقف های شیروانی از لحاظ پرکاربردترین حالت استفاده و یا به عنوان حصار دور زمین یا دیواره ساختمان های در حال احداث نیز اشاره کرد.

یکی از محبوب ترین مقاطع فرم داده شده ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای می باشد، که در ابعاد مختلف موجود است، در کل ضخامت آن ها بین 0.3میلی متر و عرض آن در حدود 100 تا 125 سانتی متر  به درخواست مشتری می باشد.

ویژگی های ورق گالوانیزه ذوزنقه ای :
۱. وزن پایین 
۲. مقاومت در برابر زلزله
۳. زیبایی
۴. مقاومت در برابر رطوبت و شرایط جوی
۵. یکپارچگی

تایلهای سفالی در طول تاریخ بعنوان پوشش سقف های شیبدار مورد استفاده بوده اند. تایل های سفال طبرستان بر طبق

آخرین استانداردهای متداول دنیا و در دو نوع خودرنگ و لعابدار تولید می گردد.

سقف سفالی از طرح های سفال قدیمی و اعالء با حس جهان باستانی می باشد و یکی از مدل های محبوب سقف است درنحوه اجرای سقف سفال طبرستان باید دقت زیادی داشت چون زیر سازی سقف سفالی باید محکم و استوار باشد تا در مقابل شرایط مختلف اب و هوایی پایداری خود را حفظ کند

?سفال طبرستان با ماهیت خاک رس دارای پیشینه ی 2000 ساله میباشد. پوشش سفال در بام ها عالوه بر سازگاری محیطزیست ، زیبایی بافت سنتی توانسته اعتماد و اطمینان کارفرمایان را برآورده سازد.زیبا و با دوام ،سازگاری با محیط زیست ،عمر طوالنی و مقاومت باال، مقاوم در برابر سرما و گرما، مقاوم در برابر طوفان و باد های شدید، مقاوم در برابر باران های شدید،مقاوم در برابر آتش، مقاوم در برابر برخورد با جسم سخت.

مزایای متریال سقفی سفال طبرستان

• 1 -زیبا و با دوام و سازگار با محیط زیست

• 2 -عمر طوالنی و مقاومت بالا

• 3 -مقاوم در برابر سرما و گرما شدید

• 4 -مقاوم در برابر طوفان و بادهای

استفاده از ورق طرح سفال

?ورق های طرح سفال به دلیل داشتن مقاومت و کیفیت بالا، در بسیاری از سازه ها استفاده میشود. این ورق نصب آسان و سریعی دارد. و در کمترین زمان این محصول نصب میشود. ورق طرح سفال وزن پایینی دارد که هم در برابر زلزله مقاوم میشود و هم به راحتی از جایی به جای دیگر  در صورت نیازانتقال داده میشود.

?برای استفاده از این محصول نیاز به زیر سازی ساده ای میباشد، که با استفاده از نصب خرپای ساده، صورت میگیرد. در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد. این محصول زیبایی منحصر به فردی دارد که به همین دلیل برای دکوراسیون و فضای بیرون سازه استفاده میشود. این محصول در حین تولید رنگ آمیزی میشود. از این رو به رنگ آمیزی مجدد نیاز ندارد.

?پی وی سی PVC چیست

?چیزی که ما امروزه به نام پی وی سی می شناسیم در واقع پلی وینیل کلراید است که نوعی پلیمر ترموپلاستیک است. پی وی سی در صنایع مختلف و گوناگونی کاربرد دارد. گزافه نیست اگر بگوییم یکی از مهمترین و ارزشمندترین محصولات در مجموعه صنایع شیمیایی به حساب می آید. جالب است بدانید که ۵۰ درصد پی وی سی که تولید می شود در صنایع ساختمانی به کار می رود. پی وی سی به دلیل مقرون به صرفه بودن و دلایل بسیار دیگر، در صنعت ساختمان سازی از محبوبیت زیادی برخوردار است و کاربردهای زیادی دارد. در سال های اخیر شاهد این مسئله هستیم که از پی وی سی به عنوان جایگزین بعضی از مصالح ساختمانی همچون چوب و بتن و خاک رس استفاده می شود. یکی از کاربردهای فراوان و رایج پی وی سی در صنعت ساختمان سازی، استفاده از پی وی سی در دیوارپوش ها و سقف های کاذب ساختمان ها است.

✅مزایای تایل دکرا

نصب سریع محصول دکرا و حمل و نقل آسان و انطباق پذیری دکرا

مقاوم در برابر زنگ زدگی ، رسوب ، حریق و عایق رطوبتی

مقاوم بودن در برابر زلزله ، خراشیدگی ، خوردگی قلیایی و اسیدی

نمایی شکیل ، ماندگار و سبک در تمامی سقف های ویلایی

متنوع بودن رنگ بندی و ثابت بودن رنگ تایل دکرا در اثر تابش نور خورشید

تیزه ها و کلاهک و فلاشینگ از جنس دکرا میباشد و در زیبایی و شکیل بودن و یکدست بودن سقفهای شیبدار تاثیر زیادی دارد

ورق دکرا در کمترین شیب بندی در تمامی مناطق بارانی آب بندی میشود

ورق دکرا از نظر انعطاف پذیری بالا در کلیه سقفهای طرح دار قابل اجرا میباشد

ورق دکرا د ربرابر آتش سوزی های شدید بسیار مقاوم میباشد

مشخصات فنی دکرا

طول دکرا :320/1میلیمتر
عرض دکرا :368میلیمتر
تعداد دکرا در هر متر مربع :20/2عدد
ورن هر یک عدد دکرا : 3کیلوگرم
وزن تایل دکرا در هر 1متر مربع :7کیلوگرم
پوشش هر یک دکرا در هر متر مربع:0/45

پوشش بام نوین صنعت

با اجرای انواع پوشش های سقف های مدرن و پیشرفته با اکیپی مجرب برای زیبایی سقف های ویلا, الاچیق, پارکینگ, سردروازه, و …

به مدیریت مرادیان…

برای ارتباط باشماره های

?09193911832
?09330111860
?09105658860
لینک..

کانال
@posheshsghfhayheshibdarsomal

اینستاگرام https://www.instagram.com/poshesh_bam_novin_sanat
?پوشش بام نوین صنعت?

به مدیریت:مرادیان

 

 

 

 

 

 

 

پوشش سقف ورق طرح سفال زیرکوب pvc نمادوردامنه ورق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لطفا با فروارد کردن عکس ها برای کسانی که ساخت و ساز ویلادر حال ساخت الاچیق یا ویلا هستن به انها اطلاع رسانی کنید که قبل از اجرا در مورد پوشش سقف کمی تحقیق کنند تا بهترین و زیبا ترین سقف را برای ویلا اجرا کنند با تشکر فراوان از همه دوستان و همکاران گرامی..

#سیستمپیشرفتهسقفهای_شیبدار
#طراحی-نظارت-اجرا

به مدیریت..مرادیان

برای ارتباط باشماره های
09193911832
09330111860
09105658860

لینک..

کانال
@posheshsghfhayheshibdarsomal
اینستاگرام https://www.instagram.com/poshesh_bam_novin_sanat
پوشش بام نوین صنعت