Address & Contact

Our Address

خمین، خیابان امام، نبش ساحلی جنوبی

Telephone

پیتزا مرغ کنتاکی(kfc) کباب ترکی همبرگر عمورضا در خمین
پیتزا مرغ بریان همبرگر عمورضا در ستارخان تهران

???انواع پیتزا،مرغ کنتاکی،کباب ترکی و برگر

?لیست انواع پیتزا ?

? انواع ساندویچ ?

? انواع کنتاکی?

? انواع برگر?

 

?انواع سیب زمینی ?

 

سیب زمینی ویژه (تنوری) : سیب زمینی + قارچ + پنیر + کالباس بیکن
سیب زمینی قارچ و پنیر (تنوری) : سیب زمینی + قارچ + پنیر
سیب زمینی و پنیر (تنوری ) : سیب زمینی + پنیر
سیب زمینی سرخ کرده : 200 گرم سیب زمینی سرخ کرده
سیب زمینی با پنير دب گودا

????????????????

???? انواع سالاد?
سالاد فصل ویژه : کاهو + گوجه + پنیر پارمسان + کالباس + قارچ + سس ایتالیایی + سس هزار جزیره
سالاد اندونزی : کلم + فلفل دلمه ای + هویج + سس مایونز
سالاد سزار : کاهو + گوجه + مرغ + پنیر پامیزان + سس ایتالیایی + سس سزار
سالاد سزار با فیله سوخاری : کاهو + گوجه + دو تیکه فیله سوخاری + پنیر پارمیزان + سس ایتالیایی + سس سزار

 

 

✳️مشخصات یک فست فود خوب 
?توجه به اصول بهداشتی فست فود

?رعایت اصول بهداشتی در کارکنان یک فست فود باید آنقدر مشهود باشد که مشتریان با یک بار آمدن به آنجا از این موضوع مطلع شود داشتن کلاه و دستکش و البته لباس‌های یکدست تمیز و با رنگ روشن و پاک کردن سریع میز غذایی که پیش از این مشتری دیگری از آن استفاده کرده است نکته های اولیه هستند که باید به آنها دقت شود.

?قابل رویت بودن آشپزخانه فست فود

?فست فود هایی که آشپزخانه و بخش سرو و غذایشان قابل مشاهده هستند و مشتری می‌تواند تمام کارهایی که برای تهیه غذا اجرا می‌شود ببیند برای انتخاب مناسب تر هستند زیرا در اینصورت کارکنان فست فود باید به نکات بهداشتی و اصول حرفه‌ای آشپزی و بیش از پیش توجه کنند.

?کارکنان مودب و پاسخگو

?مناسب بودن سر و وضع کارکنان و پاسخگو بودن آنها در برابر مشتری از ویژگی های یک فست فود خوب است آنها باید با کمال ادب و احترام به درخواست‌های مشتری پاسخ دهد و به شکایت‌های احتمالی آنها رسیدگی کند رعایت این نکته ها ابتدایی ترین موارد در امر مشتری مداری در فست فود هاست.

?تهیه پرس های غذایی به اندازه در فست فود

?یک فست فود خوب در مصرف مواد غذایی زیاده‌روی نمی‌کند و این ویژگی خود را به عنوان یک صفت ویژه به مشتری می شناساند تمام پرس های سرو شده در فست فود باید به اندازه یک فرد عادی باشد و بشقاب با بهترین تزیینات در اختیار مشتری قرار گیرد به طوری که هم سیر شود و هم احساس پری نکنند.

?داشتن سیستم تهویه مناسب

?سیستم تهویه یک فست فود بسیار مهم است زیرا در غیر این صورت بوی انواع غذاها در سالن غذاخوری پخش می‌شود و باعث ناراحتی مشتری خواهد شد.

?فضای مناسب در فست فود

?محیط یک فست فود نباید آنقدر کوچک باشد که میزها بیش از اندازه به هم نزدیک قرار بگیرد و در این صورت مشتریان احساس ناامنی می کنند نمی توانند با آرامش و راحتی غذایشان را می کنند.

?حضور مسئول فست فود در کنار مشتریان

?حضور مسئول فست فود در جایی که مشتریان به صرف غذا می پردازند و پرس و جو از آنها درباره کیفیت و کمیت غذا مورد پسندتان اصلی آن است نشانه آن است که فست فود به مشتریانش اهمیت می‌دهد و همواره در پی بهتر شدن است وجود فرم های نظرخواهی می‌تواند نشانه‌ای از همین اهمیت قائل شدن برای مشتری باشد.

?وجود میزهای شیشه ای در فست فود

?از آنجا که سطوح پلاستیکی آلودگی ها را به خود جذب می‌کند در یک فست فود مناسب باید میزهای شیشه وجود داشته باشد تا به راحتی تمیز شوند. به علاوه از پارچ نباید برای سرو نوشیدنی ها استفاده کرد. بلکه آنها باید وکیوم شده باشند و با همان بطری و نی سرو شوند . استفاده از لیوان و پارچ احتمال انتقال آلودگی را بالا می برد.

?رعایت تناسب در میان غذاها ی فست فود

?بیشتر غذاهای موجود در منوی فست فود ها غذاهای سرخ شده چیبسی یا بسیار چرب هستند در حالی که در یک فست فود خوب هنگام تهیه منو باید تناسبی میان غذاهای گریل، سرخ شده، کبابی یا پخته در نظر گرفته شده باشد.

? این کار نشان می‌دهد فست فود به سلامت مشتریانش توجه دارد در ضمن اگر غذای جدیدی در منوی غذایی قرار داده شده است که به نظر می‌رسد مشتری ان را نمی شناسد بهتر است یا مواد اولیه آن جلوی نامش ذکر شوند یا سفارش گیرنده فست فود با داشتن اطلاعات کافی این غذا را به مشتری معرفی کند.

?داشتن نور کافی و شلوغ نبودن فست فود

?داشتن نور کافی و شلوغ نبودن فست فود از دیگر ویژگی های یک فست فود خوب است که مسئولان آن باید به این نکته ها دقت داشته باشند.

?داشتن منوی غذای خوب فست فود

?در منوی غذای یک فست فود دوستدار سلامت، غذاهای خوشمزه و سالم به چشم می خورد مثلا با در هم آمیختن مواد غذایی با کیفیت و مغذی غذاهای تهیه می‌کنند.

? که مشتری تا به حال آنها را امتحان نکرده باشد اما با صرف آنها مشتری همیشگی فست فود شود برای این منظور داشتن یک اشپزی خلاق و با تجربه و آگاه از ظرایف تغذیه ای بسیار مهم است.

به مدیریت:رجبی

شعبه مرکزی : تهران،خیابان ستارخان،روبروی برق آلستوم،پلاک 704
☎️ تلفن : 02144221271 
شعبه۲: خمین خ امام نبش ساحلی جنوبی
☎️ تلفن سفارشات : ۴۶۳۴۳۴۰۰
۰۹۱۰۰۰۲۱۳۰۰

 

کباب ترکی , پیتزا , فست فود , مرغ کنتاکی , انواع برگر , قیمت پیتزا عمورضا , منو فست فود عمو رضا , کباب ترکی عمو رضا در خمین , فست فود عمو رضا در خمین , پیتزا عمو رضا در خمین , بهترین فست فود در خمین , بهترین فست فود در ستارخان , انواع فست فود , غذای خوشمزه , فست فود با کیفیت , پیتزا خوشمزه , همبرگر 100 درصد , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed