Address & Contact

Our Address

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،مجتمع بزرگ آهن مکان،فاز ۴ مرکزی،پلاک ۷۹۴

Email

پخش عمده میلگرد بستر و مفتول شاخه در آهن مکان تهران

✳️میلگرد بستر  

💫برای مقاوم سازی سازه‌ ها از روش‌های متفاوتی استفاده می‌شود، یکی از این روش‌ها استفاده از آرماتور و میلگرد بستر است. آرماتور اتصال بستر برای بهبود عملکرد ساختار دیوارهای بنایی شده یا ایجاد مقاومت اضافی در برابر بارهای جانبی (مثلا: باد، طوفان، زلزله) استفاده می شود. میلگرد بستر همچنین برای کاهش خطر ترک خوردن در غلظت تنش در اطراف دهانه ها یا در نتیجه حرکت، از جمله کنترل انقباض، استفاده می‌شود.

✳️ویژگی های میلگرد بستر 

⚡️از جنس مفتول بوده.

⚡️به صورت آج دار است.

⚡️ضخامت 4 میلی متری دارد.

⚡️ضد زنگ می باشد.

⚡️ضد فرسایش و بسیار مستحکم است.

✳️کاربرد میلگرد بستر چیست؟

🔺میلگرد بستر با استفاده از روش جوشکاری مقاومتی تولید می‌شود. زمانی از این روش استفاده می‌شود که هدف افزایش استحکام و مسلح کردن سازه در برابر زلزله است. به طور کلی سازه‌های آجری و سفالی دارای مقاومت آنچنانی در برابر زلزله نیستند، بر همین اساس این سازه ها باید به گونه ای استحکام سازی شوند که بتوانند فشارهای احتمالی در برابر زلزله را متحمل شده و آسیب نبینند. برای ایجاد این ویژگی از میلگرد بستر استفاده می‌شود.

🔺دیوار سفالی، آجری، باربر، غیر باربر و … از جمله انواع دیوارهایی هستند که می‌توانند بستری مناسب برای قرار دادن میلگرد باشند. میلگردهایی که در این دیوارها مورد استفاده قرار می‌گیرند با استاندارد بین المللی آمریکا یا همان استاندارد ASTM تولید می‌شوند. به طور کلی قطر این محصولات از 4 میلی‌متر شروع شده و همگی دارای ظاهری آج‌دار هستند. روی این محصول از پوشش گالوانیزه استفاده شده و عرض آن 11-5 سانتی متر است.

🔺شاید برایتان سوال باشد که چرا این شیوه (میلگرد بستر) را برای مقاوم سازی استفاده کنیم؟ چرا شیوه‌های دیگر را پیاده سازی نکنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید به اشکالات موجود در سازه‌های سفالی اشاره کرد. ایرادی که سازه های آجری دارند روی میزان کلی مقاومت تاثیر می‌گذارد، برای رفع این مشکل از میلگرد بستر استفاده می‌شود. این میلگردها به طور معمول بین دیوار قرار می‌گیرند.

✳️مزیت های استفاده از میلگرد مقاومتی بستر 

🔰شایان ذکر است در مکان‌هایی که جداره ها پیوندی باشند ابتدا بخش مورد نظر با ملات مملوء می شود. از مزایای جذاب میلگرد بستر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔹🔸دیوار های متقاطع به یکدیگر اتصال پیدا می‌کنند.
🔹🔸امکان تعبیه به صورت عمودی وجود دارد.
🔹🔸به دوغاب بندی نیازی نیست.
🔹🔸موجب افزایش چشمگیر مقاومت دیوار می‌شود.
🔹🔸در برابر زلزله مستحکم است.
🔹🔸مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.
🔹🔸مقاومت برشی افزایش می یابد.

✳️مفتول شاخه  

💥این محصول با صاف کردن مفتول آهن یا مفتول فولادی و برش آن ها در طول های مختلف تولید می شود. نداشتن قوس، خط و خش در سطح مفتول و همچنین دقت در اندازه های طولی از فاکتور کیفیت مفتول شاخه شده می باشند.مفتول شاخه شده فنر در بسیاری از صنایع همچون خودروسازی، قطعات کشاورزی و لوازم خانگی مورد مصرف قرار میگیرد.

✳️وال پست چیست؟

⚡️وال پست کلافی است که در طول های مشخص برای یکپارچه عمل نمودن دیوار به کار می رود. این وال پست ها سبب درگیری دیوار با اسکلت و در نتیجه استحکام دیوار خواهد شد.

⚡️همان گونه که از نامش پیداست، وال پست نگهدارنده دیوار است. این المان که معمولا به صورت یک تیر-ستون طراحی می گردد، در انتهای سالن های صنعتی و به طور کل فریم های با دهانه بالا که انتهای آن با دیوار پوشش می گردد، قرار می گیرد.

⚡️وظیفه وال پست ها انتقال نیروهای حاصل از باد و زلزله از دیوار به فریم می باشد که موجب عدم تخریب دیوار می گردد. به طور عمومی اتصال آن در انتهای متصل به فریم به صورت لوبیایی جهت مراحل نصب و بر روی فونداسیون به صورت مفصل می باشد.

✳️انواع وال پست:

⚡️این وال پست‌ها سبب درگیری دیوار با اسکلت و در نتیجه استحکام دیوار خواهد شد‌.

⚡️وال پست قائم در زمانی که دهانه شما بزرگ باشد از روی تیر طبقه پایین به زیر تیر طبقه بالا در دهانه جوش می‌شود‌.

✳️قلاب میلگرد بستر 

⚡️قطر این قلاب حداقل برابر ۴ میلیمتر است و ارتفاع آن نیز باید حداقل ۷۵ برابر قطر آن باشد. یعنی برای قلابی با قطر ۴ میلیمتر طول قلاب باید حداقل ۳۰ سانتیمتر باشد. برای اتصال قلاب به ستون از گیره استفاده می شود. گیره را باید به کمک پیچ و رولپلاک به ستون متصل کرد.

✳️گیره چیست؟

⚡️گیره‌ها برای نگه‌داشتن و محکم کردن اجسام و قطعات مختلف در جای خود،انجام عملیات مختلف ماشین‌کاری و جایگذاری استفاده می‌شوند. گیره‌ها دارای دو فک ثابت و متغیر هستند.

 

آدرس کارخانه:اتوبان آزادگان غرب به شرق،بعد از پل اتوبان ساوه،لاین کندرو،خیابان غفاری،بنگاه اتحاد استیل،پلاک 1 

شماره های تماس:
09128082388  آقای براتلو
09125022131  آقای میمه
09121484152  آقای میمه
09128332064 آقای براتلو
02155533386
02155533387
02155533014

 

 

 

 

 

 

 

کارگاه تولید و فروش میلگرد بستر ایمن بستر در آهن مکان تهران , میلگرد بستر ایمن بستر در آهن مکان تهران , میلگرد بستر ایمن بستر , کارگاه تولیدی میلگرد بستر در تهران , فروش میلگرد بستر در تهران , میلگرد بستر براتلو , قیمت میلگرد بستر در تهران , خرید مفتول براتلو , فروش مفتول براتلو , کارگاه ایمن بستر ,