نمای ساختمانی شیراز نما

🔴آجر نمای سنتی ساختمان،مقرنس،گره،معقلی،معرق🔴

🔴کاشی کاری و آجرنمای سنگ و اجر ساختمان🔴

🔶نمای ساختمانی

🔶کاشی کاری

🔶آجرنما سنتی

به مدیریت: جناب آقای فتاحی

آجر سنتی

🟠زمانی هدف از تهیه مسکن رفع نیاز انسان به سر پناه و حفظ خود از سرما و گرما بوده است ولی امروزه تحت تاثیر فرهنگ شهر سازی قرار گرفته و علاوه بر تهیه مسکن، به زیبایی و معماری آن نیز اندیشیده می‌شود و امروزه زیبایی ساختمان جایگاه ویژه ای دارد.

🟠پس آجر هم در این زمینه جایگاه خاص خود را پیدا کرده است و در بین سایر مصالح در اولویت قرار گرفته است.یکی از سازگارترین مصالح ساختمانی با طبیعت آجر می‌باشد، که زیبایی ظاهری آن نیز مورد توجه همگان قرار دارد.

 

🟠آجر دارای خواص بسیار زیادی می‌باشد و در حال حاضر به عنوان پرمصرف ترین مصالح زیبایی خاصی را به ساختمان می‌بخشد، اجر از دیرباز در ایران در صنعت ساختمان استفاده میگردد.آجرها برای نمای داخل، نمای خارج، کف، پله‌ها و سایر …. مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد انواع آجر سنتی

آجر‌‌‌های سنتی اصولا برای بازسازی ساختمان‌‌‌های قدیمی‌و همچنین ساخت بناها با طرح‌‌‌های سنتی مورد استفاده میگیرید، نماهای که از این نوع آجر استفاده میکنند، حس بسیار خوبی را به کاربران منتقل می‌نماید و جلوه خاص و منحصر به فردی به ساختمان  و نمای شهری می‌بخشد.

 

انواع آجر سنتی

🔸آجر لعابدار

🔸آجر سنتی ماشینی

🔸آجر سنتی قزاقی (دست ساز)

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

کاشی سنتی  در شیراز , قیمت کاشی سنتی , کاشی هفت رنگ , کاشی مساجد , فروش کاشی سنتی , کاشی محراب , انواع کاشی سنتی , کاشی مسجدی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed