شرکت پادیسان پارس گنبد 

🌟تولید کننده کاغذ لاینر با بهترین کیفیت و استفاده از تکنولوژی مدرن در تولید 
🌟آماده همکاری با کلیه ی شرکت ها  
💫کاغذ لاینر چیست؟ 

🔸🔹کاغذ لاینر یکی از انواع کاغذ بسته بندی است که خمیر آن به طور کامل از مواد بازیافتی و الیاف دست دوم تشکیل شده است. در فرایند تولید این نوع کاغذ از هیچ گونه ماده افزودنی استفاده نشده است.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

🔸🔹این کاغذ در ابعاد و رنگ های متنوع تولید می شود تا برای استفاده در موارد مختلف مناسب باشد. از کاغذ لاینر اغلب به عنوان لایه میان دو فلوت در کارتن های سه تا پنج لایه استفاده می شود. کاغذ ایرانی نام دیگری است که این نوع کاغذ را با آن می شناسند.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

💫مشخصات و ویژگی های کاغذ لاینر 

💠استحکام این کاغذ در مقایسه با سایر کاغذهای کاربردی در صنعت کارتن سازی و بسته بندی، در سطح پایین تری قرار دارد.

💠این کاغذ مقاومت کمتری در برابر رطوبت دارد و مقاومت فیزیکی ذاتی الیاف آن نیز نسبت به سایر کاغذ ها (فلوتینگ، تست لاینر و …) پایین تر می باشد. با توجه به موارد کاربرد کاغذ لاینر، نیازی به پالایش و یا حتی اندود کردن آن با نشاسته نیست.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

💫تفاوت کاغذ لاینر و تست لاینر 

🔺شباهت های بسیاری میان کاغذ لاینر و تست لاینر وجود دارد. کاغذ لاینر کاغذی یک لایه است که صرفا با استفاده از مواد بازیافتی تولید می شود. درصورتی که که این کاغذ با محصولات خوراکی در تماس باشد، باید از لحاظ بهداشتی نیز مورد بررسی قرار گرفته و در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد. در غیر این صورت، امکان ایجاد بوی بد و یا بروز مشکلات بهداشتی برای بسته بندی محصولات خوراکی وجود دارد.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

🔺همین نکته موجب شده است تا از کاغذ لاینر اغلب برای لایه های میانی کارتن های پنج لایه و یا حتی 7 لایه استفاده شود تا نقش اتصال دهنده و حجیم کننده داشته باشد. به این ترتیب امکان تماس آن با محصولات و مواد خوراکی به حداقل ممکن می رسد.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

🔺این در حالی است که کاغذ تست لاینر از دو لایه تشکیل شده است؛ لایه زیرین متشکل از 100% خمیر بازیافتی و لایه رویی متشکل از درصدی خمیر با کیفیت بهتر و دارای الیاف بلندتر می باشد. کیفیت خوب، قابلیت چاپ پذیری عالی و مقاومت سطحی نسبتا بالا، سه مشخصه اصلی برای کاغذ تست لاینر هستند که آن را به انتخابی مناسب برای استفاده در هر دو طرف کارتن تبدیل کرده اند.

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان

🔺خوب است بدانید که در تولید کاغذ تست لاینر از افزودنی هایی نظیر انواع نشاسته صنعتی و مواد سایزینگ استفاده می شود. نشاسته به صورت آهار در یک یا هر دو طرف کاغذ به کار برده می شود، اما مواد سایزینگ تنها در درایر ساید کاغذ به کار می روند تا قدرت جذب آب و نتیجه تست کاب کاغذ را بهبود دهند. همچنین افزودنی های دیگری نیز در فرایند کاغذسازی به کار برده می شوند تا خاصیت پرکنندگی و آهار کاغذ را بهبود دهند.

به مدیریت:احمدی

شماره های تماس:
09113721223
09157781223
01733287145 

 

 

 

تولید فروش کاغذ لاینر پادیسان پارس در گنبد کاووس گلستان , تولید فروش کاغذ لاینر در گنبد کاووس , کاغذ لاینر پادیسان پارس , قیمت کاغذ لاینر پادیسان پارس , شرکت پادیسان پارس گنبد , تولید کاغذ لاینر , قیمت کاغذ لاینر , کاربرد کاغذ لاینر ,