تولید و اجرای کرکره‌‌‌های اتوماتیک و جک پارکینگی

 

 

✨ نماینده فروش برترین برندهای تیغه و موتور کرکره‌‌‌های هوشمند

✨جک پارکینگ و حفاظ آکاردئونی و کرکره برقی

❇️کرکره برقی

🔹نصب کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح‌‌‌های مختلف،زیبایی و آراستگی را برای ساختمان به ارمغان می‌آورد. درب کرکره ای برقی مناسب با شرایط مختلف آب و هوایی می‌باشد و در صورت قطع برق امکان باز و بسته شدن توسط دست را دارند.

🔹نصب صحیح از طرف نصاب کاردان تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر موتور و تیغه دارد. به طوری که این امر میتواند طول عمر یک جنس درجه سه را با یک نصب درست و اصولی، حتی بیشتر از طول عمر یک جنس درجه یک اما با نصب غیر اصولی نماید.

🔹یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در طول عمر محصول، تناسب بین کار درخواستی و محصول انتخابی میباشد. این بدان معناست که اگر محصولی که انتخاب میکنید متناسب با شرایط استفاده و کارکردی شما نباشد عملا آن محصول نهایت بازده خود را نخواهد داشت.

❇️جک پارکینگ

🔹جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می‌باشد که بروی درب لولایی نصب می‌کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب‌‌‌های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می‌شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب‌‌‌های سنگین.

🔹در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی به زیبایی درب لطمه وارد می‌شود و … می‌توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگی می‌باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می‌باشد.

🔹طراحی و فروش انواع کرکره برقی در تمام مناطق تهران و تمام نقاط کرج و دماوند با بازدید و مشاوره کاملا رایگان
با یکبار تماس با ما مشاوران و کارشناسان ما با حضور در محل شما بهترین‌ پیشنهاد را به شما ارائه و پیش فاکتور کار را تقدیم می‌نمایند تا در صورت صلاح دید شما جهت عقد قرارداد و انجام کار اقدام نماییم.

🔹ما با داشتن تیمی‌مجرب از نصابان و تعمیرکاران حرفه ایی قادر به انجام کلیه امور نصب و تعمیرات انواع مارک‌‌‌های کرکره برقی، درب اتوماتیک، جک پارکینگی و … می‌باشیم.

🔵ارایه بهترین خدمات در کمترین زمان و پایین ترین هزینه…

🔹گروه کرکره سازی شهبازی با گذشت سال‌ها تجربه و خدمات مطلوبی که در زمینه نصب و تعمیر کرکره برقی ارائه داده توانسته است رضایت مشتریان خود را فراهم کند و همیشه تامین قطعات و خدمات با کیفیت را الویت کاری خود قرار داده است.

✨نماینده فروش برندهای مطرح تیغه و موتور کرکره هوشمند✨
✨فروش و نصب انواع جک پارکینگی و حفاظ آکاردئونی✨

به مدیریت:آقای شهبازی

 

شماره‌‌‌های تماس:
09122456476
09195409154
09190046506
02176314172

 

 

 

 

 

 

 

کرکره برقی , انواع کرکره برقی , نصب کرکره برقی , جک پارکینگ , فروش کرکره برقی در دماوند , تیغه کرکره برقی , کرکره سازی شهبازی در دماوند , بهترین کیفیت کرکره برقی در دماوند تهران , حفاظ آکاردئونی , درب کرکره ای ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed