تولید و اجرای کرکره های اتوماتیک،جک پارکینگی،تیغه و موتور کرکره های هوشمند در قزوین

 

شماره تماس:

09124819409

?کرکره برقی 

?کرکره برقی نوعی درب ایمنی و حفاظ برای ساختمان است. این سازه فضای داخل را در برابر سرقت و ورود بیگانگان حفظ می‌کند. در مقایسه با درب‌‌‌های کرکره ای اهنی قدیمی، کرکره برقی و درب اتوماتیک کارایی بهتری دارند.

?همین موضوع موجب شده تا هر روز کاربرد کرکره برقی بیشتر شود. طیف وسیعی از ساختمان‌‌‌های تجاری و فروشگاهی با درب‌‌‌های کرکره ای مقاوم، حفاظت می‌شوند. حتی در بسیاری از ویلاها و مجتمع‌‌‌های مسکونی نیز به دلیل سهولت کاربری انواع کرکره برقی، برای درب پارکینگ نصب شده است.

?کاربرد کرکره برقی 

?کرکره‌‌‌های برقی عایق صدا و حرارت هستند و مانع ورود گرد و خاک به فضای داخل می‌شوند. این محصول دارای تنوع طرح و رنگ زیادی است و سازگاری خوبی با نمای ساختمان دارد. انواع کرکره برقی استاندارد به این زودی‌ها خراب نمی‌شود و نیاز به تعمیر ندارد.

?با توجه به اینکه کرکره‌ها اغلب در فضای خارجی نصب می‌شوند، این سازه مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی دارد. بارندگی و رطوبت و اشعه خورشید موجب پوسیدگی و یا رنگ پریدگی درب کرکره ای نمی‌شود. در مقایسه با کرکره‌‌‌های آهنی قدیمی‌این سازه طول عمر بسیار بالاتری دارد و قابلیت نصب در هر ساختمانی دارد.

?کاربرد کرکره برقی خانگی 

?از نظر زیبایی و سهولت کاربری درب‌‌‌های کرکره ای توجه مالکین بنا را جلب کرده اند. انواع کرکره‌‌‌های خانگی از جنس آلومینیوم هستند که با فوم مخصوص پر شده اند. این فوم نوعی عایق صوتی به حساب می‌آید.

?با توجه به نوع کاربری متریال ساخت کرکره برقی خانگی از کرکره‌‌‌های صنعیتی و فروشگاهی استحکام کمتری دارد. کرکره برقی خانگی سبک و ساده طراحی شده و برای حفظ ایمنی، در ساختمان‌‌‌های مسکونی نصب می‌شود. بیشترین کاربری این سازه به عنوان درب ویلایی و یا در مجتمع‌‌‌های مسکونی است.

?کاربرد کرکره برقی پارکینگ 

?درب‌‌‌های پارکینگ دارای ایمنی و استحکام بیشتری از کرکره‌‌‌های خانگی هستند. این سازه رفاه بیشتری برای ساکنین بنا ایجاد کرده است. در واقع راننده بدون اینکه پیاده شود می‌تواند با ریموت کنترل درب کرکره ای را باز کرده و با راحتی ماشین را پارک کند. این سازه از انواع درب اتوماتیک پارکینگ به حساب می‌آید. انواع کرکره پارکینگی با تیغه‌‌‌های آلومینیومی‌و فولادی تولید شده است.

?تیغه‌‌‌های فولادی در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند. کرکره برقی پارکینگ در برابر شرایط آب و هوایی دچار آسیب نمی‌شود. معمولا از موتور توبلار در این سازه استفاده شده که کارایی خوبی هم دارد. این نوع کرکه برقی مناسب درب پارکینگ خانگی یا مجمتع‌‌‌های اداری-تجاری است.

 به مدیریت:احد حسن پور

شماره تماس:

09124819409

https://www.instagram.com/zagros.stone2021/

 

 

????????????

 

 

 

کرکره برقی در قزوین , ساخت کرکره برقی در قزوین , فروش کرکره برقی , نصب کرکره برقی , اجرا و نصب رایگان کرکره برقی , فروش قطعات کرکره برقی , کرکره برقی پارکینگ , کرکره برقی خانگی , کاربرد کرکره برقی , تولید کرکره اتوماتیک در قزوین , تولید جک پارکینگی در قزوین , تولید تیغه کرکره هوشمند , تولید موتور کرکره هوشمند در قزوین , کرکره هوشمند آسان رول , کرکره اتوماتیک آسان رول در قزوین , کرکره هوشمند حسن پور ,