کفشویی،فرچه سابی،ساب زنی،صیقل کاری جلا در شمال کشور

✨کفسابی انواع سنگ و لاشه،موزائیک،اماکن تجاری،اداری و مسکونی
✨ارائه خدمات در سراسر مازندران ( بابل،آمل،قائمشهر،بابلسر و …)

🔰کفسابی و سنگسابی همانطور که از نامش پیداست به معنای سابیدن سنگ، برداشتن لایه ای از سنگ به منظور براق نمودن، آینه ای کردن و از بین بردن ایرادات سنگ کف ساختمان می‌باشد. در عملیات کفسابی از دستگاه‌‌‌های مخصوص در این زمینه استفاده می‌شود که به وسیله آن ۱ الی ۴ میلی متر لایه برداری سنگ صورت می‌گیرد تا جرم‌ها و آلودگی‌‌‌های موجود بر روی سنگ کف از بین بروند و علاوه بر درخشان شدن سنگ، سطح آن نیز کاملا صاف و هم تراز شود.

❇️مهمترین دلایل انجام خدمات کفسابی

🔰 صاف و یکدست نبودن سطح کف ساختمان

🌀یکی از اصلی ترین زمان‌‌‌های نیاز به عملیات کفسابی ساختمان هنگامی‌است که سطح کف ساختمان از حالت تراز خارج شده و دچار پستی بلندی شود. این مشکل می‌تواند به دلیل عدم توجه کافی در ساخت و ساز ساختمان‌‌‌های نوساز و یا نشست خفیف ساختمان ایجاد شود که باعث عدم سهولت در هنگام رفت و آمد ساکنین و جابجایی وسایل می‌شود.

🔰 از بین نرفتن جرم‌ها و مصالح ساختمانی تثبیت شده بر روی سنگ کف ساختمان

🌀در مواقعی پس از نصب موزاییک، سنگ و یا … سیمان، ملات، چسب و یا هر نوع مواد خارجی دیگر بر روی سطح کف ریخته می‌شود که با روش‌‌‌های ساده و معمولی قابل پاکسازی نمی‌باشند، در این هنگام عملیات کفسابی بهترین راه حل برای از بین بردن این مواد از روی کف ساختمان می‌باشد.

🔰شکستگی قسمتی از سنگ و یا آسیب دیدن کف ساختمان

🌀این مشکل معمولا به دلیل سقوط اجسام سنگین بر روی سطح سنگ ایجاد می‌شود که باعث شکستگی و یا اسیب دیدن مصالح به کار رفته در کف ساختمان شده و حالت زشتی را برای محیط ایجاد می‌کند.

به مدیریت:گیلانی

شماره تماس:
09111177817

 

http://kafsabijala.blogfa.com/

 

صیقلی کردن 

 

پولیش کاری معمولی

 

شستشو و تمیزکاری سنگ 

 

جلا

 

عکس های بیشتر

 

 

 

کفسابی جلا ,  کفشویی ,  انجام عملیات کفسابی ,  کفسابی موزاییک در بابلسر , کفسابی سنگ ,  فرچه سابی , فواید کفسابی , هزینه اجرای کفسابی در مازندران , کفسابی سنگسابی و صیقل کاری جلا در بابلسر مازندران , انواع خدمات کفسابی و صیقل کاری در سراسر مازندران ,