Address & Contact

Our Address

مازندران،نوشهر

Telephone

اجرای کفسازی ساختمان و فوم بتن تات در چالوس مازندران

کفسازی ساختمان و فوم بتن تات

✳️فوم بتن 

💫نام دیگر فوم بتن، این نوع بتن به دلیل متخلخل بودن و وجود هوا در آن، عایق صوتی و حرارتی خوبی می باشد. این نوع بتن بعد از خشک شدن کامل بسته به وزن و طرح اختلاط مواد تشکیل دهنده ی آن دارای وزنی حدود 300 تا400 کیلوگرم در هر متر مکعب می باشد.

✳️مزایای فوم بتن  

🔹🔸عایق دار کردن تاسیسات موجود در کف ساختمان 

🔹🔸مقاومت عالی در برابر یخ بندان و همچنین نفوذ آب  

🔹🔸امکان پمپ کردن آن تا ارتفاع ۵۰ متر از سطح زمین 

🔹🔸مقاومت فوق العاده بالا در برابر آتش سوزی عدم انتقال حرارت آتش 

🔹🔸 ارزان تر از روش سنتی (بتن همراه با پوکه معدنی) می باشد. 

🔹🔸امکان ایجاد برش در سطح فوم بتن برای اجرا یا تعمیر کردن تاسیسات 

🔹🔸عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی به دلیل وجود هوا و فضای متخلخل 

کفسازی ساختمان و فوم بتن تات

 

 

✳️کف سازی چیست؟

🔺کف سازی به انگلیسی Flooring یکی از مهمترین مباحث در زمینه اجرای ابنیه است که با توجه به اهمیت آن می بایست ضمن استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت به طور جدی و تخصصی به تحلیل و ارائه راهکارهای لازم در این خصوص اقدام نماییم ، سالانه هزینه بسیار هنگفتی صرف تعمیر و بازسازی کف سالن ها میگردد که علاوه بر این، زمان یکی از پارامترهای بسیار قابل توجه بوده که میبایست صرف تعمیرات و بعضاً تعطیلی تاسیسات گردد.

🔺همچنین استفاده از پوششهای رزینی مرسوم و اکثرا موزاییک و امثالهم و در پی آن تحمیل خسارات بسیار زیاد جهت تعمیر و نگهداری از جمله مشکلاتی است که تولید کنندگان با آن مواجه می باشند و دیگر اینکه استفاده از سطوح دال بتنی به عنوان سطح کاربری بهیچ عنوان صحیح نبوده و بسرعت دچار آسیب میگردد.

🔺هدف از ارائه پیشنهاد فنی جلوگیری از اتلاف وقت و بخصوص هزینه هایی است که در این مقطع می توان به سهولت از آن جلوگیری نمود.با توجه به اینکه فضاهای مربوط به سالنهای تولید و انبارها در معرض سایش، اصابت اجسام تیزگوشه و ریزش مواد میباشد استفاده از پوشش های سخت کننده بتن توصیه میگردد.

🔺کف سازی باید با استفاده از مصالحی صورت گیرد که قادر به تحمل بارهای وارده ناشی از وزن مصالح و دیگر اجزای ساختمان، اسباب اثاثیه و افراد ساکن در ساختمان باشد. کف ها باید در مقابل ساییدگی مقاوم بوده و دارای حد مطلوبی از زیبایی باشند.

🔺همچنین در کف سازی ساختمان باید همواره به این نکته مهم توجه نمود که کف سازی باید با مصالحی انجام شود که امکان لغزش و سر خوردن بر روی آن ها حداقل باشد و تا حدودی عایق صدا بوده و نظافت آن به سهولت انجام گیرد.

کفسازی ساختمان و فوم بتن تات

به مدیریت:مجتبی سبحانی
09113073734

تاریخچه ما

فوم بتن تات از سال 91 در صنعت فوم بتن تو استان مازندران فعالیت دارد

 

کف سازی با فوم بتن

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

تولید فروش و اجرای کفسازی ساختمان و فوم بتن تات در نوشهر مازندران , اجرای کفسازی ساختمان در نوشهر , اجرای کفسازی ساختمان در چالوس , اجرای کفسازی ساختمان در مازندران , تولید فوم بتن در چالوس , فروش فوم بتن در چالوس , اجرای فوم بتن در چالوس , تولید فوم بتن در نوشهر , فروش فوم بتن در نوشهر , اجرای فوم بتن در نوشهر , فوم بتن تات در مازندران , کفسازی ساختمان تات در مازندران , هزینه کفسازی در مازندران , قیمت فوم بتن در مازندران ,