کلینیک و آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد

شماره های تماس :
09120983532

https://xgo.ir/?bioCode=DIRU130128

 

 

صفر تا صد پودر ۳۵۰۰ با مدرک آکادمی و مانیکور
صفر تا صد ژل ۳۵۰۰ با مدرک آکادمی و مانیکور
طراحی تا ۵۰ مدل پرکاربرد ۳ تومن با مدرک آکادمی
مدرک بین المللی و فنی حرفه ای ۱ و ۱۵۰۰
صفر تا صد پودر و ژل و مانیکور + مدرک بین المللی ۸ تومن
پکیج جامع مدرسی شامل همه مباحث کاشت و طراحی تا ۳۰ الی ۵۰ مدل +۳ مدل مانیکور +۳ مدل پدیکور+مدرک بین المللی+ دوره کارورزی ۱۳ تومن
و پکیج کاربردی سالنی شامل کاشت پودر و ژل سالنی+ ۱۰ مدل طراحی سالنی ۵ تومن
پکیج مبتدی ژل با قلم و قالب ۲۸۰۰

 

✨آموزش انواع خدمات زیبایی ناخن
💠 کاشت ناخن

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن‌ها برای افرادی که ناخن‌‌‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود.

این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این انجام داد.

💠 انواع کاشت ناخن

 کاشت ناخن با تیپ

این روش از کاشت ناخن از رایج ترین و معروف ترین روش های کاشت است که همانطور که از اسم آن پیداست، با استفاده از تیپ های پلاستیکی (معمولا یا به رنگ های سفید هستند یا بی رنگ) که به ناخن طبیعی خودتان چسبیده می شود و با مواد گذاری و در آخر سوهان کشی، کاشت انجام می شود.

 کاشت ناخن با فرمر

فرمر، رول های موایی هستند که که هر ورقه از آن ها دارای اندازه گیری و چسب هستند که به زیر ناخن طبیعی شما برده می شود. سپس با توجه به بلندی مورد نظر شما و اندازه گیری هایی که روی فرمر حک شده است، مواد گذاری شده و سپس سوهان کشی می شود. این نوع از کاشت برای کسانی که ناخن های طبیعی نسبتا بلندی دارند مناسب است. نسبت به کاشت ناخن با تیپ باید گفت که فرمر دارای محبوبیت و دوام بیشتری می باشد.

💠 کاشت ناخن پودری

کاشت پودری نیز از رایج ترین روش های کاشت ناخن است که با استفاده از پودر مخصوص که رنگ ها و انواع مختلفی را دارد و ترکیب آن با مواد مایع مخصوص که اصطلاحا به آن لیکوئید گفته می شود، مواد آماده شده و با استفاده از قلم مویی روی تیپ یا فرمر گذاشته می شود. پس از آن که این ترکیب روی ناخن شما خودش را گرفته و سفت شود، نوبت سوهان کشی، طراحی و لاک است. کاشت پودر در حال حاضر در 90% سالن های زیبایی انجام می شود.

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ژله ای بر عکس کاشت پودری نیاز به مواد مایع ندارد. مواد این کاشت به صورت ژله آماده بوده و با استفاده از قلم مویی روی ناخن اعمال می شود. این نوع از کاشت دارای دوام پایین تری نسبت به کاشت پودری بوده و برای اشخاصی که طرفدار کاشت طبیعی هستند، پیشنهاد می شود.

کاشت ناخن بیبی بومر

این نوع از کاشت نیز از محبوب ترین روش های کاشت ناخن بین بانوان است. چرا که با استفاده از دو رنگ پودر و ایجاد سایه روشن در مواد گذاری، زیبایی خاص و منحصر بفردی به دستان شما میبخشد. معمولا صدف ناخن را با مواد روشن و یا سفید پر کرده و ادامه ی آن را با مواد هلویی پر می کنند.

شماره های تماس :
09120983532
💠 مراقبت از کاشت

مهم ترین روش های مراقبت از کاشت، ترمیم در زمان درست آن است. با رشد ناخن، کاشت نیز به سمت بالا حرکت می­کند و باعث از دست رفتن زیبایی ناخن می­شود. پس باید در زمانی بین سه هفته یا یک ماه بعد از کاشت باید ترمیم صورت بگیرد. در صورت این کار کاشت به خوبی تداوم می­یابد.

💠 لمینت ناخن

?لمینت کردن یا همان کاور ناخن عملی است برای زیبا کردن ناخن‌ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن‌ها، همچنین کاور کردن ناخن، به شما کمک می‌کند ناخن‌های طبیعی خود را به مدت طولانی، بلند و زیبا نگه دارید؛ زیرا مواد کاور ناخن، بر روی صدف طبیعی ناخن، کار می‌شود و از شکستن آن‌ها، جلوگیری می‌کند و جایگزین خوبی به عنوان کاشت محسوب می‌شود.

به مدیریت:فرناز مرادی

شماره های تماس :
09120983532

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

آموزش کاشت ناخن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لمینت ناخن در هنرستان مشهد،لمینت ناخن در صارمی مشهد،لمینت ناخن در هاشمیه مشهد،آموزشگاه کاشت ناخن در هاشمیه مشهد،آموزشگاه کاشت ناخن در صارمی مشهد،آموزشگاه کاشت ناخن در هنرستان مشهد،کاشت ناخن در هاشمیه مشهد،کاشت ناخن در هنرستان مشهد،کاشت ناخن در صارمی مشهد  , آموزشگاه زیبایی , کلینیک ناخن پارمیس در مشهد , آموزشگاه ناخن پارمیس در چهارراه مخابرات مشهد , انواع کاشت ناخن , کاشت ناخن با تیپ , کاشت ناخن با فرمر , کاشت ناخن پودری , کاشت ناخن ژله ای , مراقبت از کاشت , لمینت ناخن , انواع خدمات زیبایی ناخن در مشهد , بهترین آموزشگاه ناخن در مشهد , کلینیک ناخن در مشهد , آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد , آموزش کاشت ناخن در مشهد , کاشت ناخن در مشهد , لمینت ناخن در مشهد , بهتر مرکز کاشت ناخن در مشهد , سالن زیبایی در مشهد , هاشمیه هنرستان صارمی ,  اموزشگاه ناخن هاشمیه , نایل ارتیست در مشهد،بهترین مدرس ناخن در مشهد،بهترین ناخنکار در مشهد،آموزش طراحی ناخن در مشهد،

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed