Address & Contact

Our Address

اراک ، میدان امام خمینی ، روبروی بانک ملت ، کوچه ابتکار

گروه تولیدی و صنعتی ادوات کشاورزی و قطعات یدکی ارگ

?تولید قطعات یدکی ادوات کشاورزی بیلر ، کمباین ، کاه خردکن و سیکلو تیلر?

? آماده ارائه جدیدترین ادوات روز دنیا برای بالا بردن سطح کیفی صنعت کشاورزی در ایران

? کلیه لوازم یدکی کمباین جاندیر
? بلبرینگ های INA
? پمپ هیدرولیک بلغار
? تسمه سه خط رولندز،دانگیل،swr کره و تایوان
? جک پلاتفرم
? جک راه،فرمان،پروانه ترکیه
? زنجیر الواتور (گندم و کزل)
? زنجیر کلش کش کلاسی و معمولی
? انواع شفت و پولی

? امروزه استفاده از ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی باکیفیت و بازده بالا و پردوام از رموز موفقیت و ماندگاری در عرصه تولید محصولات کشاورزی و همچنین ضرورت حفظ منابع آب و خاک برای نسل‌های بعدی می‌باشد.

? گروه تولیدی و صنعتی ادوات کشاورزی و قطعات یدکی ارگ مجموعه ای پویا، هوشمند و تحول‌گرا است که نوآوری، کیفیت و مشتری‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را متناسب با نیاز مشتری ارائه دهد.

? روح شجاعت، کارآفرینی و تعهد راسخ به تحقیق‌ و توسعه و ارائه کار صادقانه و تولید کالای بادوام ، سنگ بنای رشد و موفقیت این مجموعه تولیدی می‌باشد.

? گروه تولیدی و صنعتی ادوات کشاورزی و قطعات یدکی ارگ افتخار دارد با نوآوری و سال‌ها تلاش خستگی‌ناپذیر در ارائه بخشی از نیاز صنعت مکانیزاسیون کشاورزی جزو تولیدکنندگان مطرح منطقه می‌باشد.

? گروه تولیدی و صنعتی ادوات کشاورزی و قطعات یدکی ارگ با استعانت به لطف پروردگار و با داشتن تیم طراحی توانمند و پرسنل زحمت‌کش و شایسته و در سایه اهداف بلند و نگاه آینده ‌نگر مدیریت همواره در حال بهینه ‌سازی و افزایش کیفیت و تولید محصولات جدید متناسب یا نیاز بازار و همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال طی مراحل رشد و تکامل می‌باشد.

? گروه تولیدی و صنعتی ادوات کشاورزی و قطعات یدکی ارگ تولید کننده ماشین آلات دام و طیور بابیش از ۳۰سال تجربه درطراحی و تولیدانواع آسیاب های چکشی تکفاز و ۳فاز آسیابهای سنگی پشت تراکتوری و برقی مخصوص آرد انواع علوفه خردکن های برقی و پشت تراکتوری چغندر خردکن میکسر بالابر غلات ماردون باسکولهای دامکش باسکولهای فرقونی وسایر تجهیزات درخدمت دامداران عزیز میباشد

مدیریت:آقای سعید فتحی

 

 

 

طراحی و ساخت ادوات کشاورزی , تولید ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی , فروشگاه ادوات کشاورزی , ادوات کشاورزی , نمایندگی ادوات کشاورزی , ساخت ادوات کشاورزی دست ساز , بیلر , کمباین , کاه خردکن , سیکلو تیلر ,