طراحی و ساخت و تعمیر انواع جک های هیدرولیک در یزد

✅ساخت و تولید انواع جک های هیدرولیک صنعتی

✅طراحی و ساخت و تعمیر تخصصی جک و کابین کامیون های بدون دماغ

✅جک هیدرولیک ( جک هیدرولیکی ) وسیله‌ای است که در آن به واسطه ی نیرویی که به روغن موجود در یک استوانه با سطح مقطع کم وارد می‌شود پیستون پشت ان که سطح مقطع بیشتری دارد بسته به انواع جک صنعتی و یا غیر صنعتی به حرکت در می اید. مایعات تقریبا تراکم ناپذیر هستند. این ویژگی سبب شده است که از مایعات به عنوان وسیله مناسبی برای تبدیل و انتقال کار در ساخت جک هیدرولیک استفاده شود. بنابراین می‌توان از آنها برای طراحی ماشینهایی نظیر انواع جک هیدرولیکی که در عین سادگی ، با نیروی محرک خیلی کم بتواند نیروی مقاوم فوق العاده زیادی را جابجا نماید، استفاده نمود.

مکانیزم کار جک هیدرولیکی به این صورت است:

?نیرو سبب می‌شود روغن غیر قابل تراکم به استوانه بزرگ جک هیدرولیکی منتقل شود. روغن به پیستون استوانه بزرگ فشار می‌آورد و باعث حرکت پیستون در سیلندر جک هیدرولیکی و بلند شدن بار روی استوانه (مثلا ماشین) می‌شود.

?مکانیزم کار ماشینهای جرثقیل , اسانسور های صنعتی کالابر و نفر بر ، بالابر های صنعتی دستگاه پرس گیوتین صنعتی و غیره نیز چنین می‌باشد که در عین سادگی ، کار مفید زیادی با بازده بالا انجام می‌دهد.

?در ساخت جک هیدرولیکی از این واقعیت استفاده می‌شود که روغن تقریبا تراکم ناپذیر است و نیروی وارد بر خود را منتقل می‌کند. فشار وارد بر پیستون کوچک عینا به پیستون بزرگ جک هیدرولیک منتقل می‌شود و آنرا به طرف بالا می‌راند.

به مدیریت : ابولفضل مرادی پور

http://jackmoradi.ir/

 

 

 

 

ابزار هیدرولیک انرپک ENERPAC

 

 

 

گروه جک سازی مرادی , جک سازی مرادی در یزد , جک هیدرولیک , انواع جک های هیدرولیک صنعتی  , طراحی و ساخت انواع جک های صنعتی  ,