گیربکس اتوماتیک مانوکیان 

? تعمیرات تخصصی گیربکس های اتوماتیک چینی کره ای ژاپنی اسیایی امریکایی و …
? تبدیل خودروهای داخلی به اتوماتیک
? ضمانت تعمیر یک ساله
? خودرو بر رایگان

? گیربکس در واقع قطعه ای می باشد که نیروی موتور را به چرخ ها انتقال می دهد . سبب حرکت خودروها می شود . گیربکس ها در دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک طراحی و تولید می شود . در گیربکس دستی انتقال قدرت به وسیله ی جابه جایی دنده به دست شکل می گیرد .

? در حالی که در گیربکس اتوماتیک نیازی به استفاده از دست نمی باشد و نیرو به شکل اتوماتیک به چرخ ها انتقال می شود . اگر به دنبال تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در شرق تهران می باشید با ما همراه شوید .

? تعمیرگاه تخصصصی گیربکس های اتوماتیک مانو کیان در زمینه فروش ، نصب و تعمیر گیربکس فعالیت دارد . تعمیر گاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در رسالت از بهترین تعمیرگاه ها می باشد همچنین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در محدوده پاسداران تمامی خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد .

? تاریخچه گیربکس اتوماتیک :

? گیربکس اتوماتیک، آرایشی از چرخ‌دنده‌ها، ترمزها، چنگک‌ها، کلاچ هیدرولیکی و دستگاه‌های حاکم است که به شکل خودکار نسبت سرعت بین موتور و چرخ‌های یک خودرو را عوض می نماید . از زمان معرفی آن در سال 1939 ، گیربکس تمام اتوماتیک در بسیاری از اتومبیل‌های مسافرتی به تجهیزات اختیاری یا استاندارد تبدیل شده است . زمانیکه گیربکس در حالت راندن است ، راننده فقط باید پدال گاز را فشار داده و در صورتیکه اتومبيل به سرعت مورد نظر برسد، تا زمانی که دو شفت به طور مستقیم از طریق روغن در کلاچ هیدرولیکی در درایو سیال متصل شوند، که ممکن است یک کوپلینگ روغنی دو جزئی یا یک مبدل گشتاور (گشتاورزا) سه جزئی باشد ، انتقال به طور خودکار از طریق طیف وسیعی از چرخ دنده‌ها از پایین به بالا تغییر می‌کند . نسبت‌های سرعت محور محرکه و میل لنگ . هنگامی که سرعت ماشین کم شود ، گیربکس به طور خودکار از چرخ دنده بالا به پایین حرکت می‌کند .

? کوپلینگ روغنی دارای دو توربین پره‌ای تیغه‌ای روبه‌روی همدیگر است. چنانکه توربین راننده موتور چرخانده ‌شود ، یک گشتاور پیچشی از طریق کوبیدن روغن که بین آن ها به گردش در می‌آید، انتقال می‌یابد. (این خیلی شبیه به پروانه مقابل هم است ؛ چنانکه یکی از آن ها به چرخش درآید و سرعت آن شتاب ‌یابد ، هوای جریان یافته از آن باعث می‌شود که پروانه دیگر نیز به چرخش دربیاید . در اتومبیل روغن به کوپلینگ روغنی (رابط سیالی) اجازه می‌دهد که در سرعت‌های کم موتور به راحتی لغزش یابد در نتیجه در حالی که ترمز روشن است بی باری را ممکن می‌سازد .

? مهم ترین انواع گیربکس اتوماتیک در شرق تهران :

برای مصرف‌کننده ، 2 نوع جعبه ‌دنده‌ ی خودکار در بازار موجود می باشد که اصطلاحا استاندارد و CVT نامیده می‌شوند . در واقع گیربکس‌های اتوماتیک با دنده‌های متغیر هم ، انواع گوناگونی را درا هستند ؛ اما در کل ، نسبت به نمونه‌های CVT ساختار متفاوتی دارند .

? خدمات ارائه دهنده تعمیرگاه گیربکس در محدوده تهرانپارس :
عیب یابی و نوسازی گیربکس

? نصب و تعمیر گیربکس اتوماتیک

? تعمیرگاه گیربکس در شرق تهران خدمات ویژه ای همچون فروش گیربکس خودروهای تویوتا ، هیوندا ، کیا ، مزدا ، تیپا ، پژو ، پراید می باشد .

? اگر خیلی وقت است که دنبال یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در رسالت هستید تعمیرگاه گیربکس مانو کیان می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد

 

مدیریت : آقای ژورس مانوکیان

 

 

 

تعمیرگاه خودرو , تعمیرگاه گیربکس , مشاوره تعمیر خودرو , عکس تعمیرگاه ماشین , تعمیرگاه مکانیکی , تعمیرگاه مانوکیان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
حسنی 28 دی 1398 9:24 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی