Address & Contact

Our Address

خراسان شمالی، بجنورد، شهرک امام خمینی، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۵

تولیدکننده یونولیت پایه فنس و تیرچه سعید

تولیدکننده یونولیت پایه حصار و تیرچه سعید

✳️یونولیت

💠یونولیت ماده ای سبک و متخلخل و معمولاً سفید که در بسته بندی و عایق کاری کاربرد دارد در بعضی مواقع به آن فیبر سفید نیز می گویند. اما در حقیقت یونولیت نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و دما است که از فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود.

🔰مزایای استفاده از یونولیت

🔻وزن سبک
🔻مقاومت در برابر رطوبت
🔻عایق حرارتی
🔻طول عمر و دوام بالا
🔻قابلیت بازیافت
🔻امکان لمینیت شدن با استفاده از رزین اپوکسی
🔻امکان تبدیل به اشکال و اندازه های مختلف
🔻قابلیت حمل آسان
🔻دارای خاصیت ضد ضربه
🔻مقاومت بالا در برابر فشار
🔻امکان چاپ وبرچسب گذاری بر روی آن

✳️سقف تیرچه یونولیت چیست ؟

💠سقف‌هایی هستند که از ترکیب تیرچه و یونولیت تشکیل شده‌اند. پیش از آمدن یونولیت به بازار صنعت ساختمان، از بلوک‌های سفالی برای نیاز‌های مورد نظر استفاده می‌شد. اما امروزه این نوع سقف یکی از رایج‌ترین و نوین‌ترین اجرای سقف در ایران می‌باشد.

💠استفاده از این نوع سقف‌ها از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد و روز به روز به مصرف آن افزوده می‌شود. یکی از دلایل استفاده از یونولیت در در این نوع سقف‌ها عایق بودن این پلیمر سفید رنگ در برابر صوت و حرارت می‌باشد.

🔰اجزای سقف تیرچه یونولیت

🔻تیر‌ها
🔻تیرچه‌ها
🔻یونولیت‌های سقفی
🔻ژوئن
🔻اتکا
🔻خاموت
🔻آرماتور‌های حرارتی

✳️پایه فنس

💠برای محدوده زمین‌های زراعی و یا ملکی مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب توری حصاری نیاز به ستون‌های مرتفع بلندی دارید که توری را محکم نگه دارد که به این ستون‌ها پایه توری حصاری(پایه فنس) گفته می‌شود. از پایه توری حصاری برای حصارکشی اطراف زمین های زراعی و باغ ها، مناطق مسکونی و نظامی استفاده می شود

 مدیریت : سعید بدری
09151872144
09157952144

 

تولید یونولیت های سقفی و ورق های عایق پرشین فوم تیرچه سعید در بجنورد خراسان شمالی , یونولیت سقفی , ورق عایق , تولید انواع یونولیت های سقفی و ورق های عایق با کیفیت بالا , یونولیت , پرشین فوم در دزفول , تولید یونولیت در بجنورد خراسان شمالی , تولید ورق های عایق در بجنورد خراسان شمالی , ویژگی های یونولیت , مراحل نصب یونولیت سقفی , یونولیت , تولیدکننده یونولیت پایه حصار و تیرچه سعید , تیرچه یونولیت در خراسان شمالی , تیرچه در خراسان شمالی , تیرچه در بجنورد , پایه فنس در خراسان شمالی , پایه فنس در بجنورد , پایه حصار در بجنورد , تیرچه سعید در خراسان شمالی , تیرچه سعید در بجنورد , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed