⚛لوازم تزیینی خودرو و روکش مصنوعی
⚛کیفیت مشتری مداری شعار ماست ✅
?فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهی شد
?همراه:

?واتس اپ:

?آدرس:خراسان رضوی-تربت حیدریه

? تودوزی ، چرم کشی و نور مخفی ماشین های سنگین

? تودوزی چرم خودرو با بهترین کیفیت 

? تغییر دکوراسیون داخلی اتومبیل با حرفه‌ای ترین طراحی و دیزاین داخلی خودرو و مطابق با سلیقه مشتری

? طبی کردن انواع صندلی برای هدیه‌کردن سلامتی به جسم شما هنگام رانندگی

? نصب روکش‌های آماده 

? ترمیم چوب فرمان و هم­چنین تودوزی و چرم دوزی برای فرمان

? خدمات تودوزی و دوزندگی اتومبیل ایمان تعمیر و تعویض روکش صندلی توسط این مرکز ارائه می گردد. متخصصان و کارشناسان این مرکز حتی در زمینه طراحی انواع روکش صندلی نیز تخصص داشته و سفارشات شرکت ها و مشتریان را دریافت می کنند.

? ارائه تودوزی چرم خودرو با بهترین کیفیت، خدمت ما به شماست? 

? بسیاری از ما با توجه به اهمیتی که برای شخصیت اتومبیل‌مان قائل هستیم و با داشتن دلایلی مثل رنگ و رویی تازه بخشیدن به کابین خودرو، ایجاد تنوع ظاهری، ایجاد زیبایی بیشتر و در نهایت اعمال سلیقه شخصی‌مان، اقدام به تعویض تودوزی خودرو میکنیم و بدیهی است که به دنبال مراکزی که بتوانند تودوزی چرم خودرو با کیفیت را به اتومبیل ما ارائه دهند، میباشیم.

?تودوزی انواع خودروهای سنگین با جنس پارچه ای: از مزیت های روکش های پارچه ای، تنوع در طرح و رنگ است. در تابستان که هوا گرم می شود، روکش های پارچه ای موجب خنک شدن سرنشینان شده و گرمای کمتری را به خود جلب می کند. در زمستان نیز انتقال گرما کمتر بوده و موجب گرم شدن سرنشینان خودرو می گردد. راحتی، دوام و ثبات رنگ تودوزی های پارچه ای، موجب می شود این مدل از روکش ها، طرفداران زیادی را به خود جلب نماید. در صورتی که قصد دارید از جدیدترین تودوزی های پارچه ای دیدن کنید و با توجه به نوع صندلی و خودرو، بهترین تودوزی را انتخاب نمایید

?تودوزی انواع خودرو شامل تودوزی خودروهای ایرانی و خارجی با جنس چرمی: روکش های چرمی نسبت به نوع پارچه ای، دارای مزیت های زیادی می باشند که موجب شده است بسیاری از افراد از این نوع تودوزی استفاده نمایند. از مزایای روکش چرمی، سهولت در تمیزکردن و نظافت روکش است. این در حالی است که شست و شو و تمیز کردن تودوزی های پارچه ای به سختی انجام می شود. در صورتی که صاحب فرزند خردسال هستید و یا احتمال کثیف شدن فضای داخل خودرو شما زیاد است، انتخاب تودوزی چرمی، انتخاب صحیح تری است. در تابستان، روکش چرمی موجب گرمای بیشتر و در زمستان موجب سرمای بیشتر فضای داخل خودرو می گردد.

اتومبیل خود را خوش تیپ کنید!

 

 

تودوزی افهاش ۴۲۰ جناب آقای امیری از ( تربت حیدریه )
⚛تودوزی کامل FH480 جناب آقای کیانی زاده از بشرویه⚛
⚛تودوزی اسکانیا P400 جناب آقای یوسفی از ( بیرجند )⚛
⚛تودوزی FH480 جناب آقای کابلی از ( نیشابور )⚛
⚛ ایویکو استرالیس ۵۰۰ جناب آقای ابو چناری از سبزوار 
⚛ تودزوی کامل ماز اکتروس جناب آقای خسروی از بیرجند 

 

 

تودوزی داشبورد , تودوزی سقف خودرو , دیزاین داخلی خودرو , تودوزی ماشین , بازسازی داخل خودرو , چرم کشی سقف خودرو ,