در بسیاری از موارد که دانش اموزان و دانشجویان درسهای خودشان را به خوبی متوجه نمی شوند و درک نمی کنند از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می نمایند.

در بسیاری از موارد دانش آموز یا دانشجو نحوه تدریس مدرس و استاد خودش در مدرسه یا دانشگاه را نمی پسندد و مطالبی که در کلاس ارائه می شود را متوجه نمی شود. در حالت دیگر ممکن است شخصی نتوانسته باشد در کلاسهای اصلی خودش به صورت کامل شرکت کند و بعضی از جلسات را از دست داده باشد.

در چنین حالتهایی هر شخصی می تواند با یک معلم و مدرس خوب هماهنگ کند و در منزل یا آموزشگاهی به صورت یک یا دو نفره در کلاس شرکت نماید.

در حالت دیگر ممکن است شخصی بخواهد به عنوان مثال برای اهداف کاری و تجاری و یا برای بحث های مهاجرتی زبان انگلیسی را در مدت زمان کمی آموزش ببیند و بر آن مسلط شود. ممکن است بخواهد مکالمه زبان را یاد بگیرد و یا بر گرامر زبان انگلیسی مسلط شود.

در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهایی که در آموزشگاهها و موسسات برگزار می شود می تواند سریعتر و در زمان کمتری این شخص را به هدف خودش برساند. در کلاسهای تدریس خصوصی معمولا فقط یک نفر شاگرد با مدرس حضور دارد. در نتیجه به تناسب هدفی که مد نظر شاگرد است سطح کلاس را می توان به گونه ای تنظیم کرد و یا مطالبی را می توان درس داد که در کمترین زمان اهداف مورد نظر را برآورده کند.

در این کلاسها بحثهای حاشیه ای در کار نیست و مستقیم و بدون اتلاف وقت می توان سراغ اصل مطلب رفت. به عنوان مثالی دیگر، در کلاسهای خصوصی ریاضی اگر دانش آموز در بحث های پایه ای اشکال دارد می توان قبل از آن که سراغ درس اصلی ترم حاضر رفت، یکی دو جلسه برای رفع اشکال مطالب پایه ای برگزار نمود. بنابراین کلاسهای تدریس خصوصی کاملا انعطاف دارد و در نتیجه بازدهی آن می تواند فوق العاده خوب باشد.

✳️ویژگی های تدریس خصوصی:

?در کلاس های خصوصی مدرس فقط با یک یا دو دانش آموز در ارتباط است و این نوع کلاس ها با کمترین تعداد برگزار می شوند.

?از آنجایی که دانش آموز تنهاست یا با نفر دومی در کلاس است، زمان بیشتری برای یادگیری و بهره برداری از درس دارد و می تواند هر زمان که مایل است صحبت کند و مشکلاتش را از مدرس بپرسد. همچنین اگر فرد دومی در کلاس باشد، می توانند با هم مکالمه تمرین کنند یا مهارت های مختلف را تقویت کنند و یا در مسیر یادگیری با اصلاح اشکالات یکدیگر، نکات بیشتری یاد بگیرند.

?با توجه به مشغله های کاری و تحصیلی، کلاس های خصوصی برای کسانی مناسب است که می خواهند با توجه به مشغله و شرایط کاری خود، زمان مناسب را انتخاب کنند و خود را با جدول های زمان بندی مشخص شده تطبیق بدهند

✳️مزایای تدریس خصوصی:

?زمان :وقتی که دانش آموز یا دانشجو کلاسهای تدریس خصوصی را در منزل خود برگزار می کند وقت او در مسیر مدرسه یا آموزشگاه تلف نمی شود و می تواند زمان خود را به خوبی مدیریت کند.

?آزادی :در کلاسهای تدریس خصوصی و یا حتی نیمه خصوصی به دلیل کم بودن نفرات ، دانش آموزان و دانشجویان خیلی راحت و آزادانه می توانند اشکالات درسی خود را با استاد مربوطه مطرح کرده و آنها را برطرف کنند.

?دقت بیشتر :بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در بعضی از قسمتهای پایه ای دروس مربوط به سالهای گذشته مشکلات جدی دارند که معمولا با توجه به گرفته شدن وقت کلاس نمی توانند در کلاسهای گروهی مطرح کنند،اما در یک کلاس خصوصی این اشکالات توسط معلم خصوصی قابل تشخیص و رفع می باشد.

?انتخاب مدرس :در کلاسهای خصوصی دانش آموز یا دانشجو حق انتخاب دارد.یعنی در صورتی که مدرس به دلایل آموزشی و یا حتی اخلاقی مورد تایید دانش آموز یا والدین نباشد به راحتی می توانند درخواست تعویض استاد را داشته باشند.

?تمرکز :چون کلاس خصوصی معمولا بصورت تک نفره برگزار می شود ناخوداگاه تمام توجه و تمرکز استاد بر روی دانش آموز است و برای او وقت بیشتری گذاشته می شود ، در نتیجه اشکالات و سوالات دانش آموز یا دانشجو به صورت تخصصی بررسی و ریشه یابی می شود.

برای آشنایی با اطلاعات سایر مشاغل به سامانه سراسری زمات مراجعه کنید

Showing 10 from 23 Items

Toggle Filters
Count
Sort by
Order

Research on Telepathy By Armin Khomami Reality about telepathy ?   Answer to questions about telepathy ?

مدرس زبان انگلیسی آیلتس و تافل خمامی  ? مربی زندگی ، پژوهشگر رشته روانشناسی و روانشناس ، وکیل و مدرس زبان انگلیسی (فارغ التحصیل از UNSW) ? دبیر زبان انگلیسی ، آیلتس و تافل

مجله آموزشی هنر و فلسفه دانشپور ?حقایق عالم غیب از راه تجربه بیرونی بدست نمی‌آید. ?مولانا می‌گوید: درکِ حقایق عالمِ ناسوت برای ما سخت است. تعلیمات انبیاء همانند آبی است که چرخ آسیاب (وجود انسان) را می‌گرداند و آن گندم (که حقیقت غیبی است) نرم می‌کند…

تدریس مجازی آموزشگاه زبان منشن ✅موسسه آموزش زبان منشن ارائه دهنده با کیفیت ترین و متنوع ترین دوره های مجازی سراسری ✅دوره فشرده آیلتس، آلمانی، روسی، چینی، فرانسوی، عربی، انگلیسی، ایتالیایی، ترکی استانبولی ✅کلاسهای تلگرامی، واتساپی و آنلاین تصویری در…

مشاوره تحصیلی و تدریس موسوی ?  تدریس خصوصی تمامی دروس تمام مقاطع تحصیلی و دانشگاه کلاس های ویژه کنکور و المپیاد اعزام دبیر به تمام نقاط تهران

تدریس خصوصی ریاضی امید ✅تدریس ریاضیات متوسطه ✅ریاضیات را بیش‌تر دانش بررسی کمیت‌ها و ساختارها و فضا و دگرگونی (تغییر) تعریف می‌کنند. دیدگاه دیگری ریاضی را دانشی می‌داند که در آن با استدلال منطقی از اصول و تعریف‌ها به نتایج دقیق و جدیدی می‌رسیم …

تدریس خصوصی ریاضیات شادمهر ✅تدریس خصوصی درس ریاضیات در تمامی مقاطع ✅تدریس کلاسها به صورت صفرتا صد ✅رفع اشکال ✅حل نمونه سوالات امتحانی ✅تقویت پایه ✅قبول تمامی دانش آموزان پسر و دختر ✅گزینش شذه ی آموزش و پرورش