پوشاک

تولیدی پوشاک

تولیدی پوشاک زنانه بانک پوشاک تولید کننده و عرضه کننده بهترین و جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی زنانه نظیر تاپ مجلسی، سارافن مجلسی، کت و شلوار، بلوز و تونیک، دامن، کت و دامن، کت، شلوار همگام با پیشگامان روز جهان می باشد. تولیدی پوشاک زنانه بانک پوشاک همواره تلاش میکند مدلهای روز را مطابق با سلایق مختلف عرضه نموده و به این جهت توانسته است محصولات زیبا در رنگ ها، طرح های بی نظیر و با کیفیت بسیار عالی را ارائه نماید.

لازمه های تولید پوشاک موفق چیست؟

تولید پوشاک ، برخلاف تصور برخی از هم وطنان که این کار را ساده تلقی می کنند ، امری پیچیده و پر مخاطره می باشد . موفقیت در تولید البسه مستلزم رعایت اصول و ریزه کاری های خاصی بوده و پیش نیاز هایی دارد که بی توجهی به آنها موجب شکست های زیان باری خواهد بود ، همانطور که در حال حاضر متاسفانه شاهد محو شدن بسیاری از واحد های تولیدی صنف پوشاک هستیم . به همین منظور برخی از موارد و پیش نیاز های مهمی که طبق گفته های مجربین، می تواند تاثیر فراوانی بر روی فعالیت تولید پوشاک بگذارد را در این مطلب قرار داده ایم.

دانش ، تجربه و اطلاعات در تولید پوشاک

فردی که بدون دانش و اطلاعات کافی و لازم ، فعالیت تولید پوشاک را از سر می گیرد در حقیقت به میدان نبردی پا نهاده است که نمیداند چطور باید بجنگد . خب احتمالا در همان ابتدا طعم شکست را خواهد چشید . اما چه دانش و اطلاعاتی برای کار تولید پوشاک احتیاج است؟ دانش و اشراف کامل بر مراحل مختلف تولید مهمترین عامل در راه اندازی می باشد . به عنوان مثال راه اندازی یک کارگاه خیاطی ، احتیاج به تسلط کافی در حوضه ی دوخت و برش خواهد داشت . مسلما تنها دانش بر روی طراحی لباس ، برای این کار کافی نیست . پس یاد گیری مبانی و کلیات مراحل تولید جایگاه ویژه ای در ابتدای امر خواهد داشت.تسلط بر امور اداری ، دانش نسبی به حسابداری و اسناد و آشنایی با مبانی اولیه ی بازار و بازاریابی نیز از موارد مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند . آموزش از مجربین و کارآموزی ( تجربه ) و مطالعه کتاب های مربوطه و مقالات اینترنتی ، می تواند پیشنهاد خوبی برای این موضوع باشد .

رابطه ها و کانال های مربوط به تولید پوشاک

یکی از لازمه های تولید در حوضه ی پوشاک ، ارتباطات و همکاری می باشد . از ابتدای کار که احتیاج به تامین متریال است تا انتها که باید پوشاک عرضه شده و به فروش برسد ، احتیاج به ارتباطات و کانال هایی است که با این موارد در ارتباط هستند و هر چه این ارتباطات بیشتر و مورد اعتماد تر باشد ، مستقیما بر روی تولید تاثیر می گذارد. فروشندگان متریال ، همکاران ،واسطه گران ، فروشندگان جزئی و بنکداران مثال های روشنی من باب این موضوع می باشند.

سلیقه و خلاقیت در تولید پوشاک

از چندین مواردی که بر روی سفارش یا فروش یک تولیدی لباس تاثیر مستقیم دارند ، شناخت سلیقه های جمعی روز و ابتکار عمل می باشد . این موضوع در عین بیان آسان ، بسیار پیچیده و مشکل بوده و اهمیت ویژه ای دارد . شناخت سلیقه ی حاکم بر عموم (Mode) و ابتکار عمل در تولیدات لباس ،زمانی تحقق خواهد یافت که با عزمی جدی و نگاهی دقیق و کارشناسانه ، در بازار های موجود گشت و گذار کرد . توصیه بسیاری از افراد حاذق اینست که لباس های موجود در بازار را مورد بررسی و تحقیق قرار داده و از پوشاک عامه پسند ، نمونه خریداری کرد .

دستگاه ها و مکان یک تولیدی پوشاک

در مورد مکان تولیدی و اهمیت آن در مباحث قبلی مطالبی قرار داده شده ( مکان تولیدی و اهمیت ) ولی در مورد دستگاه چطور ؟ دستگاه ها معمولا در ایران به نسبت سرمایه تهیه می گردد که شاید رویه ی مناسبی نباشد ، مسلما ماشین آلات تولید پوشاک ، هر چه بروزتر و با کیفیت تر باشند ، تولید نیز به همان نسبت بهینه تر و کارآمد تر خواهد بود ، استفاده از ماشین آلات بروز به غیر از فوائدش در زمینه تولید کم هزینه تر ،دست تولید کننده را برای کیفیت و ظاهر باز تر خواهد گذاشت.

جمع بندی کلی این مطلب بدین ترتیب است : اگر به دنبال یک تولید موفق در صنعت پوشاک و لباس هستید ، سطح دانش و تجربه خود را بالا ببرید ، رابطه های درست ایجاد کنید ، تحقیقات لازم را به انجام دهید و مکان و دستگاه های مناسب تهیه کنید .

Showing 10 from 91 Items

Toggle Filters
Count
Sort by
Order