همان طور که می دانید کسب و کار هایی مانند رستوران ها، فست فود ها و کافه شاپ ها از مخاطبان زیادی برخوردار هستند و در صورتی که با استراتژی مناسبی برای راه اندازی این گونه مشاغل اقدام شود، می توانند در زمان کمی کارفرمایان را به سود بالایی برسانند

کافه فکر تهران - ویسگون

و این گونه شغل ها بیشتر مورد توجه ی سرمایه گذاران و همچنین مردم جامعه قرار می گیرد؛ زیرا مرتبط با ضروری ترین نیاز مردم یعنی خوردن و آشامیدن می باشند. علاوه بر این ها امروزه چنین فضاهایی نظیر کافی شاپ باید از ویژگی هایی برخوردار باشند که علاوه بر در اختیار قرار دادن سرویس های با کیفیت و غذاهای خوشمزه، محیطی دنج و دوست داشتنی را برای وقت گذراندن و کسب آرامش مشتریان ایجاد نمایند.

.

? کافه شاپ محبوب شما، چه ویژگی هایی دارد؟

 در خصوص مهم ترین ویژگی های کافی شاپ خوب این است که بتواند با بیان برخی از معیار ها به مخاطبان کمک کند تا یک فضای خوب برای استراحت، مطالعه، ریلکس کردن و سپری کردن وقت و آفریدن لحظه های خاطره انگیز با عزیزان خود انتخاب نمایند؛ زیرا امروزه کافه ها به مکانی برای استراحت و گفتگوی افراد تبدیل شده اند و مردم برای قرار های کاری و دوستانه تمایل دارند که چنین محیط هایی را انتخاب کنند و همان طور که مشاهده می شود در جامعه ی امروزی این بیزینس در حال توسعه و رشد زیادی می باشد. حال سوالی که برای کارفرمایان و فعالان در این عرصه پیش می آید این است که با توجه به رقیبان زیادی که در حوزه ی راه اندازی کافی شاپ فعالیت دارند

.

?چگونه می توانیم برند خود را با موفقیت به سود برسانیم؟

برای پاسخ به این سوال باید پارامتر های زیادی در نظر گرفته شود؛ یعنی کسب و کار شما باید ویژگی های به خصوصی را داشته باشد که از نظر مشتریان خاص تر و متفاوت تر و بهتر از سایر رقیبان به نظر برسد. شما باید بررسی کنید که مخاطبان و بازار هدف این کسب و کار دقیقا به دنبال چه چیزی است در صورتی که توانستید به این سوال پاسخ واضح و مشخصی بدهید و این ویژگی ها را در خصوص کافی شاپ خود اجرا نمایید، بدون شک به یک برند بی نظیر تبدیل خواهید شد.

.

? اهمیت دکوراسیون کافه شاپ در جذب مشتری

طراحی دکوراسیون کافی شاپ مدرن | روستیک ایران 09123277999

دیزاین و طراحی محیط کافه بسیار اهمیت دارد و اولین چیزی که در بدو ورود نظر مشتری جلب می کن،د ظاهر و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون محیط می باشد. شما باید از رنگ ها و طرح هایی استفاده کنید که به مخاطبانتان حس خوبی را انتقال بدهید و در واقع سعی کنید کاری را انجام بدهید که به مشتریانتان انرژی مثبت منتقل کند؛ زیرا افرادی زیادی هستند که پس از پایان روز کاری خسته کننده به کافی شاپ مراجعه می کنند. توجه به این ویژگی مهم یعنی دیزاین داخلی می تواند مراجعه کنندگان را به مشتریان همیشگی و ثابت تبدیل نماید.

موارد دیگری که به عنوان ویژگی های یککافی شاپ خوب در نظر گرفته می شوند، عبارتند از :

.

?کیفیت خدمات و غذاها

بارز ترین خصوصیت یک کافه، کیفیت خدمات و غذا هایی است که در آن جا ارائه می شود. شما حتما باید به این موضوع توجه ی ویژه ای داشته باشد زیرا می تواند موجب کسب اعتبار و محبوبیت و جذب مشتریان بیشتر شود.

.

.

?قیمت مناسب

قیمت نوشیدنی ها وخوراکی هایی که در کافی شاپ سرو می شوند، برای اکثر افراد دارای اهمیت است؛ بنابراین سعی کنید قیمتی که برای غذاها و خدمات مجموعه ی خود تعیین می نمایید، منطقی به نظر برسد. البته توجه داشته باشید که شما باید قیمت غذاهایی را که در کافه های رقیب نیز سرو می شوند، بررسی کنید و سپس برای قیمت گذاری اقدام کنید.

.

.

?رفتار پرنسل

رفتار مثبت و مهمانوازانه ی پرسنل و پیشخدمت های کافی شاپ، انتخاب موزیک زیبا و گوش نواز، نور پردازی مناسب، ایجاد فضاهای اختصاصی دو نفره، ایجاد فضای اختصاصی VIP برای برگزاری مهمانی ها، تخفیف های ویژه به مناسبت های خاص و ….. نیز می توانند از عوامل ترغیب کننده ی مشتریان به کافه ی شما باشند.

Showing 10 from 168 Items

Toggle Filters
Count
Sort by
Order