شرکت مهندسی ایزوگام اکبر شکیب

شرکت ایزوگام اکبر شکیب

✔️اجرا با ضمانت بی قید و شرط

✔️ایزوگام و عایق کاری

✳️ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک پوشش مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر بستر بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همچون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می‌شود.

✳️مزایای ایزوگام

پیوندپذیری عالی و درزبندی یکنواختی را ایجاد می‌کند

در برابر پانچ استاتیکی و ضربات وارده مقاوم است

در مقابل پارگی و فشار هیدرواستاتیکی مقاوم است

بسیار اقتصادی و مقرون ‌به‌ صرفه است

احتیاج به برف ‌روبی ندارد

در مقابل سرما و گرما مقاومت زیادی دارد

نصب آن آسان است

کاربردش منجر به آلودگی هوا نمی‌شود

در مقابل اشعه UV مقاوم است

وزن زیادی ندارد و از بار اضافی سقف جلوگیری می‌کند

به علت سبکی و مقاومت زیاد به ‌تنهایی یک عایق کامل جهت پشت ‌بام، پی ساختمان، حمام و استخر، مخازن آب، تونل ‌های آبیاری، سردخانه‌ها، لوله‌های گاز و نفت است.

✳️ایزوگام تک لایه یا دولایه؟ کدام بهتر است؟

ایزوگام چه تک لایه، چه دولایه، ممکن است باروکش آلومینیومی‌یا بدون روکش باشد اگر قصد دارید سطوحی مثل پشت ‌بام را ایزوگام کنید که در برابر تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارد، بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم یا اصطلاحاً ایزوگام فویل دار استفاده کنید و اگر قصدتان عایق ‌کاری پی ساختمان یا دیواره و کف سرویس‌های بهداشتی است، از نوع بدون روکش یا اصطلاحاً ایزوگام ساده استفاده کنید تا اقتصادی‌تر باشد.

✳️عایق رطوبتی چیست؟

یکی از دلایلی که باعث ایجاد خسارت به ساختمان و کاهش عمر مفید آن می‌شود نم و رطوبت است. به همین منظور عایق بندی ساختمان در برابر رطوبت امری ضروری می‌باشد.

عایق کاری به معنای ایجاد یک پوشش محافظ برای پشت بام، دیوار، کف، تاسیسات و لوله‌ها در برابر نفوذ آب و رطوبت است. رطوبت از طریق خاک و یا به دلیل بارندگی ناشی می‌شود و ممکن است از طریق بدنه یا سطح دیوار و یا زمین و پی جذب ساختمان شود. استفاده از عایق رطوبتی در جهت کنترل رطوبت منازل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

مدیریت :جناب مهندس اکبر شکیب

 

شرکت مهندسی ایزوگام اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , ایزوگام اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , ایزولیشن اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , ایزولاسیون اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , قیرگونی اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , نصاب ایزوگام اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , ایزوگام تک لایه , ایزوگام دو لایه , عایق بندی ساختمان اکبر شکیب در آذربایجان شرقی , هزینه اجرای ایزوگام ساختمان , مزایای اجرای ایزوگام , عایق رطوبتی ,