تجهیزات برق صنعتی و ساختمانی محمدی 

⚡️ فروشگاه پارس پویا ⚡️

⚡️ فروش تابلو برق ، اينورتر و تجهيزات برق صنعتي 

⚡️ فروش تجهيزات LS و CHINT با بهترين قيمت

تجهیزات برق صنعتی و ساختمانی محمدی

⚡️ تابلو برق چیست؟

⚡️ در واقع دستگاه تابلوی برق یک محفظه است که تجهیزات برقی در آن نصب می‌شوند. از این دستگاه برای نصب تجهیزات کنترلی، قطعات و سیم بندی وسایل الکترونیک استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند و متناسب با کاربردی که دارند مورد استفاده صنایع و ساختمان‌ها قرار می‌گیرند.تابلو برق به نوعی واسطی بین منبع و مصرف کننده است.

⚡️ خود دستگاه تابلوهای برق‌ در واقع به سه قسمت تقسیم می‌شوند: قسمت درونی که شامل تجهیزات برقی می‌شود، قسمت بیرونی که بدنه است که می‌تواند از جنس فلز و یا غیرفلز باشد و قسمت ارتباطات که شامل ارتباط سیم‌ها با یکدیگر می‌شود. نصب تابلو برق در ساختمان‌ها و اماکنی که از دستگاه‌های الکتریکی زیادی استفاده می‌شود، جهت حفظ ایمنی ضرورت دارد. این دستگاه میزان برق ورودی به دستگاه‌های الکتریکی را کنترل می‌کند و بر روی جریان برق نظارت می‌کند.

⚡️ وظایف تابلو برق چیست؟

⚡️توزیع نیروی برق و تغذیه مصرف کننده ها

⚡️محافظت از مصرف کننده‌ها و ایمنی کاربران

⚡️بهینه سازی و کنترل مصرف کننده‌ها و تجهیزات

⚡️جلوگیری از نشتی جریان به دلیل وجود فیوزها و قطع‌کننده‌های مدار تأمین‌کننده انرژی‌ها الکتریکی

♻️ انواع تابلوهای برق صنعتی

⚡️ شرکت های تابلوسازی در ایران پس از خودکفایی آغاز به تولید انواع تابلو های برق نمودند. هر یک از این تابلو های برق کاربرد های مختلفی دارند و در محیط های مختلفی نصب می شوند. از این رو باید بگوییم تابلو های برق در دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

⚡️ تابلو هایی که بر حسب ولتاژ ساخته می شوند به سه دسته ی تابلو های برق فشار ضعیف LV، تابلو های برق فشار قوی HV، تابلوهای برق فشار متوسط MV تقسیم می شوند. این تابلو ها هریکی دارای ولتاژ مختلفی هستند و در محیط های مختلفی نصب می شوند.

⚡️ دیگر انواع تابلو های برق را می توانیم به این صورت دسته بندی نماییم. تابلوهای برق اصلاح ضریب قدرت یا بانک خازنی، این تابلو ها به منظور کم کردن هزینه ی مصرفی برق مورد استفاده قرار می گیرند.

⚡️ تابلو های برق فضای ازاد بارانی، این تابلو های به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که در فضای باز برای مدت طولانی دوام بیاورند. معمولا برای محیط های آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ضد زنگ هستند و بیش از ۳۰ سال عمر مفید دارند.

⚡️ علاوه بر آنها می توانیم به تابلو های برق اپراتوری، تابلو های برق میز کنترل، تابلو های برق صنعتی، تابلو های برق اضطراری، تابلو های برق راه اندازی ژنراتور، تابلوهای برق کنترل از راه دور و تله متری و… اشاره نماییم.

 

 

مدیریت : مسعود محمدی
09128726629
09125726629
021-65436669

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

فایل های قابل دانلود 👇🏻👇🏻
Price list-N.T.T & 1401 .02 . 05
iMASTER (1401-01-25)
LS – Price List Ver 01-03-11
NTT-INVERTER-00-07-18
1 (2)
2 (2)
4
v1031

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اصلاح شينه كاري پست بيست كيلو در حال كار

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

كليد چنج اور ٤٠٠ آمپري چينت
كاملترين كليد براي راه اندازه شهر ژنراتور
داراي كنترل كاملا حرفه اي
بدون نياز به ديپسي

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

سه راهي اتصال ٢٠ كيلو ولت

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تابلو چنج اور دیواری

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

LS ,CHINT , inverter , برق_صنعتي , تابلوبرق , كنتاكتور , كامپكت , مينياتوري , ساخت تابلو برق صنعتی , آموزش ساخت تابلو برق , نحوه محاسبه قیمت تابلو برق , قیمت ساخت تابلو برق صنعتی , ساخت تابلو برق ساختمانی , ساخت تابلو برق ,