نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور و جنرال گلد بهادر ابراهیمی

🔹فروش انواع لوازم بهداشتی، شیرآلات ،پکیج و رادیاتور
شماره های تماس:
09112845601
01333245001

۱-فروش،مشاوره، اجرا و نصب و تعمیر کلیه محصولات ایران رادیاتور و انواع سیستم های حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع.

۲-فروش و نصب و تعمیر انواع پکیج های دیواری و زمینی شامل:

ایران رادیاتور،بوتان ،شوفاژکار ، فرولی، لورچ ،مرکوری

فروشگاه پکیج و شیرآلات و لوازم بهداشتی ایران رادیاتور ابراهیمی در رشت

۳-فروش ،نصب و تعمیر انواع کولرهای گازی اسپلیت ایران رادیاتور ،جنرال،تی سی ال ،سامسونگ ،ال جی و…

۴- اجرای تاسیسات موتورخانه ،استخر ها و سیستم های گرمایش از کف .

فروشگاه پکیج و شیرآلات و لوازم بهداشتی ایران رادیاتور ابراهیمی در رشت

 

۵-فروش و نصب انوع دستگاه های تصفیه آب شامل :آکوا و پرومکس و.. برای بخش مرکزی ساختمان و همچنین واحد های شخصی به همراه خدمات پس ازفروش.

۶-فروش و نصب قطعات و لوازم یدکی و جانبی پکیج و کولر های اسپلیت.

۷-فروش انواع پمپ و منبع آب، لوله و اتصالات ۵لایه و اتصالات گرمایش ازکف.

۸-فروش انواع آبگرمکن های گازی و برقی دیواری و ایستاده.

🔹فروش انواع رادیاتور های پنلی ایران رادیاتور و ایرتورپن گلد پن، آیوپن و ایساتیس ،بلوراد ، لورچ و انواع پره های ایران رادیاتور و بوتان و….

🔹آماده طرف قرارداد با دفاتر و شرکت های مهندسی و پیمانکاران در گیلان و …

🔹لوازم بهداشتی ساختمان جزء اجناس مصرفی می باشد که تاثیر بسزایی در زیبایی وکارایی سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ی ساختمان دارد و با توجه به مصرفی بودن اقلام لوازم بهداشتی ساختمان ،کیفیت محصولات امری بسیار ضروری می باشد.

شیر آلات بهداشتی و نکات مهمی که درباره آن‌ها باید دانست

🔹شیر آلات بهداشتی از وسایل ساختمان هستند که هرروز با آن‌ها سروکار داریم و اگر بی‌کیفیت باشند، دچار هزینه‌های اضافه، خسارت و دردسر می‌شویم.

🔹شیرآلات بهداشتی در ظاهر از اجزای فرعی ساختمان به شمار می‌روند و از نظر اهمیت جزو ارکان ساختمان محسوب نمی‌شوند ولی جزو معدود ملزومات ساختمانی هستند که هر روز با آن‌ها سروکار داریم و اگر از کیفیت لازم برخوردار نباشند، هزینه و دردسر برای ما ایجاد می‌کنند و حتی ممکن است سبب خسارت‌های سنگین به ما شوند.

فروشگاه پکیج و شیرآلات و لوازم بهداشتی ایران رادیاتور ابراهیمی در رشت

🔹فرقی نمی‌کند یکی از فعالان ساخت‌وساز باشید که می‌خواهد برای ساختمانی که ساخته، شیرآلات بهداشتی بخرد یا یک مالک یا حتی مستأجر که می‌خواهد شیرآلات مستعمل و فرسوده ساختمان خود را نوسازی کند، درهر حال باید به نکات مهمی در مورد این ملزومات ساختمانی توجه کنید.

پکیج و رادیاتور

🔹یکی از قدیمی‌ترین روش های گرمایش در آپارتمان ها و فضای مسکونی و اداری استفاده از انواع رادیاتورهای شوفاژ می باشد. گرمای رادیاتورها از طریق انتقال حرارت و جابه‌جایی در هوای محل قرارگیری آنها توزیع می شود.

🔹پس از گرم شدن هوا در مجاورت پره های رادیاتورهای شوفاژ، هوای گرم به طرف بالا حرکت می کند و هوای سرد جایگزین آن می شود و این جابجایی پیوسته هوا باعث گرم شدن تدریجی دمای هوای اتاق می گردد.

🔹آب موجود در شوفاژ (رادیاتور) در سیستم حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) توسط تجهیزاتی مثل مشعل و دیگ گرم می‌شود و آب گرم‌شده در موتورخانه توسط پمپ به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت می‌شود. این آب گرم شده وارد رادیاتورهای هر قسمت از ساختمان شده و گرمای خود را از طریق رادیاتورهای شوفاژ به محیط منتقل می نماید.

به مدیریت : آقای بهادر ابراهیمی

شماره های تماس:
09112845601
01333245001

 

🔸لیست قیمت محصولات ایران رادیاتور🔸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

 

 

🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

 

 

🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

 

 

 

 

فروشگاه پکیج و شیرآلات و لوازم بهداشتی ایران رادیاتور ابراهیمی در رشت , پکیج , شیرآلات , لوازم بهداشتی , فروش انواع لوازم بهداشتی در رشت , فروش  پکیج و رادیاتور در رشت , شیرآلات بهداشتی , کولر در رشت , پکیج در رشت , رادیاتور در رشت , شیرآلات البرز روز در رشت , محصولات اخوان در رشت ,